6-ios akimirkos, kurios leis sugrįžti į pačią geriausią visų laikų vasarą

„Puma Future Rider Play On“
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Galite nesakyti – mes gerai žinome, kaip jūs išsiilgote muzikos festivalių, pasivaikščiojimų Nidos krantine ar išvykų su palapine prie ežero. Taip ir norisi kristi į žolę, užsimerkti ir klausytis, kaip tolumoje nuo scenos ataidi vasaros hitas. Jaučiate? Jau palengva sugrįžta nostalgiška kasdienybė.

1. Turbūt jau įsivaizduojate save su dviračiu, riedučiais ar riedlentę skriejančius senamiesčio gatvėmis? Vienoje rankoje limonadas, o gal šuns pavadėlis? O gal važiuojate ne vienas ir jaučiate šiltą apkabinimą iš nugaros?

Tiek savaičių praleidus namuose norisi veiksmo ir, žinoma, kuo daugiau SPALVŲ. Tad pro duris ženkime su ikoniškais Puma Future Rider Play On laisvalaikio bateliais. Jie – tikrai ryškūs, todėl lengvai tiks prie visko, ką mėgstate dėvėti vasarą.

„Puma Future Rider Play On“

2. Palapinė, laužas, uodai. Gaivus vakaras, maudynės per lietų ir atsipalaidavę draugai. Neįpareigojantis laikas, kurio imame ilgėtis vos įsibėgėjus rudeniui. Ištrūkę iš betoninio miesto fasadų šiais metais tikrai daugiau laiko praleisime gamtoje. O kad patirtys būtų neužmirštamos, į kompaniją siūlome pasiimti šią, purvo bei drėgmės nebijančią batų porelęPuma x Helly Hansen LQD Cell.

„Puma x Helly Hansen LQD Cell“

3. Kas būtų pagalvojęs, jog šiltą pavasarį taip trokšime sugrįžti į ofisus? Tos kasdienės erdvės – tokios išsiilgtos, jog galėtume apsikabinti net ir spausdintuvą... Tik gal šį sykį – be perdėtos rimties. Leiskime sau būti kūrybiškais, nepamiršdami žaidimų. O tai, kas mus tikrai pakylės aukščiau, yra platforminiai „Puma Wmns x Randomevent Deva“ laisvalaikio bateliai. Išduosime jums paslaptį – su jais galėsite paslapčia sūpuotis. Juk ar net tam tikslui ir sukurtas guminis jų padas?

„Puma Wmns x Randomevent Deva“

Laisvalaikio batelius rasite el. parduotuvėje www.sil.lt

4. Nieko tokio, jei teks išspręsti ir ne vieną sudėtingą rebusą. Kaip sakoma, kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais, ar ne? Visiems, kurie nebijo iššūkių ir drąsiai neria net ir į ekstremaliausias situacijas, svarbu tvirtai stovėti ant kojų. Taigi, išsitieskime, šokime į labai patogius „Puma RS-X3 Super batelius ir tvirtai atsispirkime nuo žemės!

„Puma RS-X3 Super“

5. Tik labai nepersitempkime, gerai? „Make things worse but cool“ – sako užrašas ant geltonos Puma x Randomevent Cell laisvalaikio batelių juostelės, kurį supras visi, po Holivudo kino saule užaugę cool kids. Ši 90-ųjų DNR išsaugojusi gatvės „retro klasika“ skirta tiems, kurie nebijo pabrėžti savo nerimtumo. Juk nebijome, ar ne?

„Puma x Randomevent Cell“

6. O kai norėsis nerimtų pokalbių, lengvų suknelių ir to, kas dera prie šypsenos, šilto prisilietimo ir vasariškos nakties kaitros, su Puma Wmns Rise galėsite ilgai gulėti pakėlę kojas į dangų. Juos bus lengva atrišti, kai ateis laikas pasilikti dviese.

„Puma Wmns Rise“
Laisvalaikio batelių kolekcija @ sil.lt (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau