6 netikėti daiktai rankinėje, kurie pravers kiekvienai

Stilinga rankinė / Vida Press nuotr.
Stilinga rankinė / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2015-07-28 17:38
AA

Tik gal jūs to nežinote! Beveik kiekvienos iš mūsų rankinėje galima rasti telefoną, kosmetinę, žurnalą ar elektroninę knygą, šokolado ar kramtomosios gumos. Žinoma, tegyvuoja minimalizmas, bet mūsų siūlomi daikčiukai daug vietos neužims, o palengvinti kritinę situaciją gali. Gal ir jums kas nors iš sąrašo pravers?

1. Mini rinkinukas smulkiajai „pirmajai pagalbai“

Idealiai tiks tas, kurių galima rasti viešbučiuose (juos pasiimti – absoliučiai etiška). Nieko nereikia pirkti – jums tereikės plokščios skardinės dėžutės (pavyzdžiui, nuo pastilių), į kurią tilptų mažos žirklutės, minėtasis rinkinukas (adata, siūlai, žiogeliai, sagutės), centimetras, dildė ir nagų replikės. Jokių netikėtumų matuojantis drabužius, nubėgus akiai ar ištrūkus sagai. 

Rankinė-delninė / Vida Press nuotr.

2. Diržas ar plonas šalikėlis

Pastarasis prireikus gali atlikti ir diržo funkciją. Nepatikėsite, kaip derinio vaizdą gali pakeisti sujuosta talija! Stilistė Agnė Gilytė siūlo taip juosti net švarką. Mes matėme – atrodo gerai. Dukslus megztinis ar laisva suknelė sujuostos atrodo visiškai kitaip. O šalikėlį galima panaudoti ir kaip kaklaskarę, ir kaip tiurbaną, ir kaip improvizuotą apyrankę.  

3. Universalūs skaistalai 

Tai tie, kurie susideda iš kelių spalvų, ir kurie atstoja kelias kosmetikos priemones: šešėlius, skaistalus ir net pudrą. Mums ypač patiko naujoji „Chanel“ kompaktinė pudra iš „Les Automnales“ kolekcijos „Harmonie Poudre Belle Mine Marinière“ (ji pasirodys parduotuvėse rugsėjį), tačiau, be abejonės, esama ir kitų variantų. Kosmetika išties daro stebuklus, tik reikia išmokti jais naudotis. 

4. Permatomo nagų lako buteliukas

Vyresnės damos žino, jog lašas tokio lako galėdavo išgelbėti pėdkelnių porą (o jų šeimininkę nuo gėdos nubėgus akiai). Dabar kojines paprasčiau nusipirkti, bet įsivaizduokite, kad iki prekybos centro toli, akis taikos nubėgti, o jūs kaip tik turite stebuklingą buteliuką? O jei nenutiks nieko tokio ekstremalaus, bespalviu laku padengti nagai tiesiog atrodo geriau nei nelakuoti. 

5. Piniginė-delninė

Jei neturite, nuolaidų dienos – pats metas tokią  įsigyti. Ji pravers, jei darbo diena staiga baigsis išvyka į teatrą. Ar paskambinusi draugė pakvies į madingą kavinę. Maža kokių situacijų nutinka, kai didelį krepšį „supakuokite man visą pasaulį ir dar mažąją lietuviškąją enciklopediją priedo“ verčiau palikti darbe ar automobilyje, o pačiai čiupti į ranką delninukę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Paryžiaus aukštosios mados šou viešnios: dėmesys detalėms 

6. Segė 

Ypač originalu vadinamosios peties segės – jos lanksčios ir prisitaiko prie drabužio linkio.

Dar vienas stebuklingas aksesuaras, paverčiantis kasdienį ar darbinį apdarą pusiau vakariniu. Ir nepamirškite, kad ją galima segti ne tik tik į atlapą, bet ir ant peties, prie diržo, į rankovę, susegti šalikėlį ar pan. Siūlome idėją – nusipirkite kelias vienodas – stiliaus sprendimų dar padaugėja! Ypač originalu vadinamosios peties segės – jos lanksčios ir prisitaiko prie drabužio linkio.