62-ejų Madonna ryžosi pirmai tatuiruotei: popkaralienei ji itin reikšminga

Madonna / „Scanpix“ ir socialinių tinklų nuotr. / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Popmuzikos karalienė Madonna (62) nustebino gerbėjus – moteris savo kūną papuošė pirmąja tatuiruote. Kaip tikina atlikėja, šis nedidelis piešinys jai turi didžiulę reikšmę.

Būdama 62-ejų pirmąją tatuiruotę nusprendusi pasidaryti dainininkė socialiniuose tinkluose neslėpė entuziazmo ir dalijosi proceso užkulisiais.

Paviešintose nuotraukose matyti, kad ant riešo Madonna išsitatuiravo raides LRDMSE. Nors iš pradžių buvo spėliojama, ką reiškia toks simbolis, vėliau dainininkė atskleidė, kad tai yra jos vaikų pirmosios vardų raidės.

Madonna turi šešis vaikus: Lourdes Leon (24), sūnų Rocco Ritchie (20), dvynes Estere ir Stelle (7), sūnų Davidą (14) ir dukrą Mercy (14).

Madonnos tatuiruotė su vaikų vardų inicialais

Popkaralienė pasakojo, kad pasidaryti tokią tatuiruotę svajojo jau seniai – moteris atviravo susipratusi, kad netrukus jos visi vaikai užaugs, tad paliks jos namus. Dėl šios priežasties, Madonna nusprendė įamžinti vaikų vardo raides ant savo kūno. 

Tiesa, daugiausiai gerbėjų dėmesio sulaukė ne atlikėjos tatuiruotė, o tai, jog ji dėvi kaukę. Dar šių metų rugpjūtį dainininkė sulaukė gerbėjų kritikos dėl karantino taisyklių nesilaikymo.

Rugpjūčio 16-ąją audringą gimtadienį Jamaikoje su artimiausiais žmonėmis ir mylimuoju Ahlamaliku Williamsu atšventusi scenos karalienė socialinius tinklus sudrebino itin pašėlusiomis nuotraukomis, sukėlusiomis daug diskusijų.

Nors balandžio mėnesį atlikėja paskelbė, kad jos kraujyje buvo rasta koronaviruso antikūnių, ji nepabijojo rizikuoti savo bei artimųjų sveikata ir gimtadienį egzotiškoje šalyje šventė su atžalomis – dvynėmis Estere ir Stelle, sūnumi Davidu, dukromis Mercy ir Lourdes bei mylimuoju Ahlamaliku Williamsu.

Savo socialiniuose tinkluose pasidalijus audringo gimtadienio nuotraukomis, daugelis popmuzikos karalienės sekėjų išreiškė pasipiktinimą dėl neatsakingo elgesio siautėjant koronavirusui. 

Tiesa, tai nebuvo vienintelis sukritikuotas dalykas, kuris užkliuvo Madonnos sekėjams. Tarp pasidalintų vaizdų, akį patraukė nuotrauka, kurioje atlikėja laiko lėkštę pilną marihuanos, o burnoje – suktinę. 

Toks elgesys daugeliui pasirodė netinkamas, todėl internautai svarstė, ar taip elgtis normalu šešių vaikų mamai, kuri turėtų būti pavyzdys ne tik savo vaikams, bet ir milijonams gerbėjų visame pasaulyje.

Skaitykite daugiau