63-ejų moteris su 26-erių sutuoktiniu laukia gimsiančio vaiko: „Jau antras nėštumo trimestras“

Cheryl McGregor ir Quranas McCainas / Scanpix, Socialinių tinklų nuotr.
Cheryl McGregor ir Quranas McCainas / Scanpix, Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-07-07 18:24
AA

„TikTok“ sensacija tapę 63 metų Cheryl McGregor ir jos 37 metais jaunesnis sutuoktinis Quranas McCainas (26) ruošiasi savo pirmojo vaiko atėjimui į šį pasaulį. Porai kūdikį sutiko pagimdyti surogatinė motina.

JAV, Džordžiojos valstijoje, gyvenanti Cheryl McGregor jau yra septynių vaikų motina ir septyniolikos vaikų močiutė.

2021 metais susituokusi pora neseniai atskleidė, kad jau netrukus sulauks pirmo bendro vaiko. Jį pagimdys surogatinė motina, nes Cheryl jau nebegali išnešioti kūdikio, rašo dailymail.co.uk.

Pora su savo 4,7 mln. sekėjų pasidalijo pirmosiomis echoskopu darytomis kūdikio nuotraukomis ir papasakojo apie naujausią šeimos narį.

Cheryl atviravo: „Gavome savo kūdikio nuotraukas, jis jau vystosi ir yra be galo žavus.“

Pora teigė, kad netrukus jau sužinos ir kūdikio lytį.

Kalbėdamas apie prasidėjusį antrą nėštumo trimestrą, būsimasis tėvas Quranas pasidžiaugė, kad jau pavyko įveikti rizikingiausią nėštumo etapą ir kad netrukus jie savo sekėjams parodys surogatinę motiną.

Pora paviešino vaizdo įrašą su prierašu: „Mūsų kūdikis sveikas, pradedame antrąjį nėštumo trimestrą.“

Po šios žinios Cheryl ir Quraną užplūdo sekėjų palaikymo žinutės.

Primename, kad pora pirmą kartą susitiko 2012-aisiais, kai abu dirbo greitojo maisto tinkle „Dairy Queen“. Tuomet Quranui buvo vos 15 metų.

Tačiau romantiški jausmai įsižiebė gerokai vėliau. Jie buvo nutolę, bet vėl susitiko 2020 metais, kai Quranas pamatė Cheryl, dirbančią kasininke parduotuvėje.

Galiausiai tiesioginės transliacijos metu, stebint 20 tūkstančių žmonių, Quranas mylimajai pasipiršo. Poros vestuvės įvyko 2021 metais.

Pradėję susitikinėti, Cheryl ir Quranas ėmė dalintis vaizdo įrašais socialinio tinklo „TikTok“ platformoje ir dėl poroje esančio 37 metų skirtumo tapo sensacija.