8 dalykai, kurių nedaro sąmoningi žmonės

Susimąsčiusi moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Sąmoningi žmonės gyvena ilgiau, gauna geresnius darbus, daugiau uždirba, turi didesnę įtaką, dažniau užima vadovaujamas pareigas, yra laimingesni darbe ir turi geresnes santuokas. Ar žinote, kokių dalykų nedaro žmonės, kurie gyvena sąmoningai?

Neperka daiktų vien todėl, kad labai nori

Sąmoningi žmonės žino, kad visko prisiminti paprasčiausiai neįmanoma, nebent turi fenomenalią atmintį. Tai suprasdami svarbius dalykus jie užsirašo.

Tokie žmonės numato, ko jiems reikia, ir visada pamąsto apie pasekmes, kurias gali sukelti jų įsigyti daiktai (tiek finansines, tiek ekologines ir pan.). Sąmoningi žmonės yra mažiau linkę viršyti savo kredito limitą, nesumokėti mokesčių. Jiems kur kas mažiau įtaką daro reklaminiai triukai. Taigi kai norėsite ką nors impulsyviai įsigyti, paklauskite savęs, ar norite uždirbti daugiau, turėti geresnius santykius ir gyventi ilgiau. Jei atsakymas yra „taip“, tada pieš pirkdami, ilgiau pamąstykite.

Nesistengia visko įsiminti

Sąmoningi žmonės žino, kad visko prisiminti paprasčiausiai neįmanoma, nebent turi fenomenalią atmintį. Tai suprasdami svarbius dalykus jie užsirašo. Sėkmingi žmonės, tokie kaip Richardas Bransonas, visą laiką nešiojasi užrašų knygelę ir rašiklį. Graikijos laivybos magnatas Aristotelis Onassis kartą sakė: „Užsirašykite ir tai padės veikti. Jei to neužsirašysi, pamirši. Tai – milijonų dolerių verta pamoka, kurios verslo mokykloje neišmoksi!“

Kitą kartą, kai manysite, kad tikrai prisiminsite viską, kas svarbu, nepasitikėkite savimi: užsirašykite, kad ir kas tai būtų: susitikimo laikas, trumpas pirkinių sąrašas ar telefono numeris.

TAIP PAT SKAITYKITE: Iššūkis: mėnuo be cukraus. Ar žinote, kodėl turite save išbandyti būtent taip?

Daugiafunkcionalumas / Fotolia nuotr.

Galvoja, kaip jų veiksmai paveiks kitus žmones

Sąmoningiems žmonėms rūpi, kaip jų poelgiai, žodžiai ar sprendimai paveiks kitus žmones. Kitaip tariant, sąmoningi žmonės galvoja ne tik apie save, bet ir apie kitus. Jie gerai pagalvoja prieš ką nors sakydami, nes supranta, kad gali įžeisti, priversti nepatogiai jaustis, nuliūdinti kitą žmogų.

Taigi prieš ką nors daryti, sakydami pagalvokite, kokią įtakos turės ne tik jums, bet ir kitiems.

Supranta, kad lašas po lašo ir akmenį pratašo

Sąmoningi žmonės žino, kad yra mažų dalykų, kurie gali virsti dideliais: kiekvienas euras, kiekviena minutė, kiekvienas kilogramas yra svarbūs. Todėl visai nekeista, kad tokie žmonės turi mažesnę nutukimo riziką ir greičiau numeta svorio nei tie, kurie nėra tokie sąmoningi. Nesąmoningi žmonės daugiau žiūri televiziją, nekreipia dėmesio, ką valgo. O juk kasdienis net nedidelis indėlis ateityje gali turėti didelių pasekmių. Tik nuo jūsų priklauso, kokios jos bus – geros ar blogos.

Neskuba

Jie supranta, šiuolaikinis pasaulis priverstas suktis beprotišku greičiu, tačiau stengiasi kuo labiau pajusti šią akimirką. Juk gyvename čia ir dabar, rytojus ir vakarykštė diena tėra tik iliuzija. Tad sąmoningi žmonės stengiasi ramiai valgyti, bendraudami su kitais žmonės skirti jiems visą dėmesį. Taip pat nepamiršta pabūti su savimi.

Nelaužo pažadų

Sąmoningi žmonės yra patikimi. Jie yra kur kas mažiau linkę nei kiti apgauti, praleisti arba pamiršti susitikimus. Jie retai vėluoja, nes vertina savo ir kitų laiką. Jie žino, kad geri dalykai reikalauja laiko ir sunkaus darbo. Galbūt dėl ​​to sąmoningumas yra susijęs su sąžiningumu ir atsakomybe.

Tad kitą kartą, kai norėsite kažkam pasakyti „taip“, paklauskite savęs, ar tikrai galėsite išpildyti šį pažadą.

Sąmoningi žmonės yra patikimi. Jie yra kur kas mažiau linkę nei kiti apgauti, praleisti arba pamiršti susitikimus.

Nepabėga užpuolus negandoms

Sąžiningi žmonės labiau linkę spręsti problemas, net jei nesiseka. Jie dirba labai sunkiai, kad įsitikintų, jog viskas padaryta tinkamai. Jie galbūt nėra geresni už kitus, tačiau jie nuolat vykdo įsipareigojimus atsakingiau nei bet kas kitas. Tai kartais gali būti kur kas svarbiau vaikų akademinei sėkmei nei aukštas IQ.

Neignoruoja problemų

Jie turi tvirtą vidinę kontrolę. Kitaip tariant, jie prisiima atsakomybę už tai, kas blogai (tiek darbe, tiek gyvenime), ir sureguliuoja situaciją. Nenuostabu, kad tie, kurie turi vidinę kontrolę, yra labiau patenkinti gyvenimo kokybe, darbu, santykiais. Beje, sąmoningi žmonės dažnai numato problemas prieš joms kylant ir bando užkirsti joms kelią, kad būtų kuo mažesnės pasekmės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mokslininkai dalijasi gera žinia: baigiama kurti vakcina nuo spuogų

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau