7 „Dior“ vizažisto makiažo gudrybės, į kurias verta įsiklausyti

Makiažas / Vida Press nuotr.
Makiažas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
A
A

Paradoksas, su kuriuo susiduria daugelis moterų – sudėtingiausia pasidaryti tokį makiažą, kai atrodai it... be jokio makiažo. Ši tendencija šiuo metu „ant bangos“, tad pabandyti verta. O galbūt jums pasitarnaus keli drąsūs profesionalo patarimai?

Kaip pasidaryti makiažą, kad atrodytum natūraliai graži – tarsi be makiažo, pademonstravo salone „Kristiana“ lankęsis mados namų „Christian Dior“ kosmetikos ir parfumerijos linijai atstovaujantis tarptautinių mokymų specialistas grimo meistras Krzysztofas Nadziejewiecius. Kai kurios jo mintys skambėjo išties netikėtai!

Renginio akimirka
Renginio akimirka / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

1. Dekoratyvine kosmetika „perkrautas“ veidas nebemadingas net ir darantis vakarinį makiažą. Storas kosmetikos sluoksnis, slepiantis natūralų odos švytėjimą, užkemšantis poras, taip pat masyvios blakstienos – visa tai jau praeitis.

2. Sukurti „nematomą“, o iš tikrųjų skaidrų makiažą kur kas sudėdingiau nei sodriai dekoruoti veidą. Dieninį makiažą įgudusi ranka geba sukurti per 5-10 min. Jo pagrindas – ant nuvalytos odos tepamas serumas, paskui – kremas ir galiausiai – „Dior Glow Maximiser“. Galima šias tris priemones sumaišyti (po lašelį kiekvienos, t. y. po pusę dozuoklio paspaudimo) ir naudoti kaip vientisą makiažo pagrindą.   

Kad dieninis įvaizdis staiga taptų vakariniu, reikia labai nedaug: tik horizontaliau išilginti kontūrą – taip, kad akys įgautų migdolo formą.

3. Makiažą visada reikia pradėti ne nuo veido pagrindo – kreminės ir biriosios pudrų, – o nuo akių dažymo. Būtent akys yra esminis veido akcentas, tad dieniniam makiažui labai svarbu parinkti tinkamus pastelinių atspalvių šešėlius ar sukurti vos vos matomą dūminį efektą. Pats svarbiausias akių makiažo akcentas – kontūras: kokį jį suformuosite, tokį žvilgsnį ir turėsite. Kad dieninis įvaizdis staiga taptų vakariniu, reikia labai nedaug: tik horizontaliau išilginti kontūrą – taip, kad akys įgautų migdolo formą, tada žvilgsnis atrodys labiau gundantis. 

Renginio akimirka
Renginio akimirka / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

4. Dažant akis vokams kartais galima naudoti ne tik šešėlius, bet ir lūpų dažus! K.Nadziejewiecius tam naudojo „Dior Addict Lipstick Relaunch“ su hidrogeliu. Teptuku sumaišius šiuos dažus su pasirinktais šešėliais, išgaunamas ypatingas drėgnų, natūraliai švytinčių akių vokų efektas. Ant vokų šiuos dažus reikia tepti jau ne teptuku, o pirštais.    

5. Dengiant veidą kremine, o paskui ir biriąja pudromis, labai svarbu ne tepti šepetėliu, o juo įtapšnoti. Tai svarbu tiek imant produktą iš dėžutės (šepetėliu reikia švelniai įtapšnoti, kad ant šerelių pakibtų produkto dalelių), tiek dengiant veidą. Tokie veiksmai leis ne tik kokybiškiau padengti makiažo pagrindą, bet ir leis nesusitepti drabužių. Nors rudens ir žiemos metu paprastai naudojama bent vienu tonu šviesesnė pudra, tačiau ir tamsesnės vasarinės nepaslėpkite: ji – puikus vakarinio makiažo veido pagrindas. 

Renginio akimirka
Renginio akimirka / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

6. Įprasta manyti, kad skaistalus reikia tepti ant iškiliausios skruostikaulio linijos. Tai – mitas! Bent jau taip tikina K.Nadziejewiecius, pasak kurio, rausvinti veido odą reikia tose vietose, kur ji natūraliai labiausiai rausta. 

7. Lūpų dažai – pati nereikliausia makiažo priemonė. „Christian Dior“ grimo metras įsitikinęs, kad pasidažyti lūpų dažais galima jau net išėjus iš namų: pavyzdžiui, važiuojant taksi automobiliu ar vairuojant savąjį – pavyzdžiui, sustojus sankryžoje prie ilgai degančio važiuoti draudžiančio šviesoforo signalo.     

Renginio akimirka
Renginio akimirka / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.