Vienos moterys ilgus metus lieka ištikimos vieninteliam aromatui, kitos nuolat juos keičia – juk naujienų mūsų dienomis gausu! Tačiau, kad ir kiek kvapų kombinacijų sukurtų talentingosios „nosys“, yra kvepalų, kurie kone vienbalsiai pripažįstami turintys kažką tokio, kas paverčia juos išskirtiniu gundymo įrankiu.
Susipažinkite su seksualiausių kvepalų rinkimuose dažniausiai linksniuojamais aromatais – vieni jų jau pripažįstami klasika, kiti rinkoje pasirodė sąlyginai neseniai. Jiems bendra, kad šie kvepalai dažnai įvardijami kaip „prieskoniniai“, „rytietiški“, „sunkūs“, „vakariniai“...
„Guerlain“ kvepalai „Shalimar“
Klasikiniai kvepalai, sukurti tarpukariu – 1925 metais, jie drąsūs, „stiprūs“, neretai pamilstami ne iš pirmo žvilgsnio, jei jau pamilstami tai visam gyvenimui.
„Shalimar“ kvapo sudedamosios dalys – vanilė, bergamotė, rožė, citrina, jazminas, irisas ir smilkalai.
„Frederic Malle“ kvepalai „French Lover“
Paradoksas – vyrams skirti kvepalai, kuriuos itin pamilo moterys. Gal tame ir nėra nieko keisto – juk šiais laikais riba tarp moteriškų ir vyriškų kvepalų sparčiai tirpsta. Parfumerio Pierre’o Bourdono kūrinyje dera pačiuliai, kedras, skudutis ir samanos, šie kvepalai savotiškai atskleidžia saldžiąją, romantiškąją vyriškumo pusę, gal todėl jį taip pamėgo moterys.
Tarp seksualiausių kvapų dažnai linksniuojamas ir dar vienas „Frederic Malle“ aromatas – prieskoniais, rožėmis ir pačiuliais dvelkiantys „Noir Épices“.
TAIP PAT SKAITYKITE: Renkatės kvepalus? 4 patarimai, kaip teisingai išbandyti naują aromatą
„YSL“ kvepalai „Black Opium“
Šie kvepalai – tai keturių parfumerių kūrinys, laikomas atnaujinta ir sumoderninta 1977 metais pasirodžiusio aromato „Opium“ versija. Kontrastų principu „sukonstruotas“ aromatas tikrai neleis juo pasikvėpinusiai moteriai pasislėpti ar likti nuošalyje.
Saldžiąją ir šviesiają pusę „Black Opium“ kuria jazminai ir apelsinmedžių žiedai, o sunkumo ir tamsumo suteikia kedrai ir pačiuliai. Galų gale, dar vienas netikėtumas – kuriant šį aromatą panaudotas parfumerijoje gana retas kavos pupelių akordas, suteikiantis kvepalams gundančio kartumo ir... priklausomybės jausmą.
„Robert Piguet“ kvepalai „Bandit“
Drąsus parfumerio Azzi Glasser kūrinys, pasirodęs dar 1944 metais, patinkantis moterims, kurios nebijo traukti dėmesį ir net šiek tiek provokuoti. Tie, kas kategoriškai tebeskirsto kvepalus į vyriškus ir moteriškus, „Bandit“ greičiausiai priskirtų prie pirmųjų.
Šiuose kvepaluose prieskonių, odos ir medienos natos suderintos su jazminais ir gvazdikais, o vėliau galima justi ir pačiulių, muskuso bei vetiverijų natas.
„Narciso Rodriguez“ kvepalai „For Her“
Dar vieni kvepalai, kuriuose vienu iš pagrindinių smuikų groja muskusas, derinamas su apelsinų žiedais, ambra, vanile, pačiuliais, kvepenėmis ir kvapiaisiais auksabarzdžiais. Sąlyginai naujas parfumerių kūrinys, dienos šviesą išvydęs 2003 metais.
Įdomu, kad priešingai nei daugelis kitų seksualiausių rinkimuose linksniuojamų kvepalų, šie nėra priskiriami išskirtinai prie vakarinių aromatų.
TAIP PAT SKAITYKITE: Ką daryti, kad kvepalų aromatas išliktų kuo ilgiau? 9 faktoriai, kurie tai lemia
„Tom Ford“ kvepalai „Black Orchid“
Šiame kvapų šedevre pinasi pačios įvairiausios natos: orchidėjos ir šokolado, bergamotės, pipirų ir medienos, pačiulių ir sandalmedžio. Tikra gundančių kvepalų klasika – nemažai moterų vakarui renkasi išskirtinai tik šį ir jokį kitą aromatą. Daugelis, pamilusių „Black Orchid“ negali atsistebėti, kaip įdomiai šie kvepalai kinta, papurškus jų odos.
„Calvin Klein“ kvepalai „Obsession“
1985 metais išleisti kvepalai, iškart pagarsėję drąsia ir erotiška reklamine kampanija ir priešingai, nei kai kurie kiti šio prekės ženklo aromatai, dvelkiantys ne energija ir gaiva, bet vakaru ir gundymu.
Pagrindinės natos – žalioji arbata, citrusai, kardamonas, sandalmedis, jazminas, muskusas, vanilė, smilkalai.
TAIP PAT SKAITYKITE: Parfumerija: 3 madingiausios tendencijos