7 praktiškos rudens tendencijos – toms, kurios mėgsta (truputį) puoštis

Rudens garderobas / Vida Press nuotr.
Rudens garderobas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-09-03 10:12
AA

Aha, kai norisi į satino suknelę įšokti dieną – drauge ir į senus sportbačius, nuo ryto iki vakaro vilkėti nepriekaištingu kostiumu, o vakare spindėti, lyg būtumėte ant raudonojo kilimo, – šios tendencijos jums.

Nekalbu apie papūgiškus reikalus (kas irgi nėra blogai, jei vilkėtoja tik tuo tiki), o apie tokią praktišką, rudeninę prabangą: universalią suknelę, kurią galite vilkėti ir dieną, ir vakare (tai ne juodoji, laimei – naujoji kur kas puikesnė ir nepalyginamai universalesnė); lyderės kostiumą – prigesintų spalvų vilnos ir pilko tvido; spindinčių, žvyneliuotų, siuvinėtų akmenukais audinių matyk-mane sukneles vakarui. Būtinai – dominuojančių rudeniškų spalvų: karamelės, kavos su pienu, terakotos, natūralios odos atspalvių, šokolado, garstyčių, vyšnių ir aitriųjų pipirų raudonio, dulkėtų mėlynų atspalvių ir įprastų neutralių – elegantiškų pilkų, juodų, alyvuogių, pieno.

Akcentų spalvos – sultingos ir puikios: violetinė, rožinė, geltona, žalia. Bendrai rafinuota, nors niūroka estetika po truputį stumia šalin grunge ir kitas, tarsi netvarkingas ir itin žaismingas, tendencijas.

Suknelė

Ji 2017-ųjų garderobo sudedamasis Nr. 1. Ji nėra visai paprasta, ir ne visai vakarinė, lyg per vidurį. Truputį puošni, bet ne per daug. Tai – lyg skysto metalo atlasinė, aksominė, raštuota ar lygi, sluoksniuojama su marškinėliais, golfais, striukėmis, švarkais ir derinama su sportbačiais, aulinukais ar muko šlepetėmis tarnauja visą savaitę, o ant nuogo kūno ir su aukštakulniais – tampa vakarine. Kuo ji geresnė už mažąją juodąją? Nes galite pasirinkti tokią, kokios spalvos jums norisi, kokio mažumo ar didumo ji tinka kūnui ir kurią geriausiai sugebate derinti.

Rudens tendencija – suknelė (10 nuotr.)
+4

Kostiumas

Kostiumas – greta suknelės, kaip svarbiausias dirbančios moters derinys. Kampuotų pečių įliemenuoti švarkai ir aštraus kanto kelnės stumia lauk vasarinius oversize siluetus.

Rudens tendencija – kostiumas (11 nuotr.)
+5

Prigesintas mėlis

Sunku surasti žmogų, kuriam nepatiktų nors vienas mėlynos atspalvis. Visi vintažiniai, apniukusio dangaus, tarsi dulkėtos mėlynos atspalviai rudens sezoną turi ambicijų išstumti vasaros rožines.

Rudens tendencija – prigesintas mėlis (8 nuotr.)
+2

Liemuo

Vasarą norisi visko, kas plaikstosi, rudenį – audinių arčiau kūno. Su feminizmo banga ant podiumų plūstelėjo ir griežtai akcentuojamas liemuo -skulptūriškuose švarkuose, sijonuose aukštu juosmeniu, į kelnes sukištomis palaidinėmis ir marškiniais. Platūs diržai ir korsetai – jei juos jau turite – vis dar aktualūs.

Rudens tendencija – paryškintas liemuo (10 nuotr.)
+4

Aštuntasis dešimtmetis

Aštuntasis dešimtmetis po truputį tampa rudens klasika. Vėstant orui išties sunku atsispirti tarsi šildančioms spalvoms – karamelės, kupranugario, garstyčių, plytų, ir faktūriškiems, bet švelniems audiniams – velvetui, zomšai, verstam kailiui.

Rudens tendencija – aštuntasis dešimtmetis (8 nuotr.)
+2

Oda

Odai (natūraliai ir dirbtinei) rudenį visada išskirtinis dėmesys. Ji praktiška, jauki ir... moteriška. Manėte, kad oda lygu raumeninga, kieta moteriškė? Šį sezoną oda yra minkšta, jau minėtų šiltų spalvų ir ladylike silueto: moteriško, sugnybto per juosmenį, su mažais, prigludusiais švarkais ir platėjančiais, plisuotais arba pieštuko silueto sijonais, plačiomis kelnėmis.

Rudens tendencija – oda (9 nuotr.)
+3

Spindesys

Rudens ir žiemos sezono be blizgučių nebūna. Grandinėlės, žvynai, stiklinių karoliukų tinklas, chrominio blizgesio oda – jei puoštis, tai taip, kad neliktum nepastebėta.

Rudens tendencija – spindesys (12 nuotr.)
+6