7 saulės akinių tendencijos pavasariui – įspūdingi arba jokių

Saulės akiniai / Vida Press nuotr.
Saulės akiniai / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-03-18 17:16
AA

Geri saulės akiniai gali tapti svarbiausiu aksesuaru – praktišku taip pat (vietoj makiažo). Nors 2018-ųjų akinių formų daug, tačiau dominuojantis siluetas – katiniškas, visi įmanomi jo variantai ir būrys sugrįžėlių iš praeities.

Katės rėmai

Nostalgiški vintažiniai ir ultramodernūs, aštriais kampais ir suapvalinti – katės formos akiniai yra svarbiausi ne tik šį sezoną. Ekspertai teigia, kad šie, veido linijas grakštinantys ir nepelnytai pamiršti, akiniai greitu metu niekur nesitrauks.

„Adam Selman“ pavasaris / vasara'18 / Vida Press nuotr.

Matrica

Tiesiai iš mileniumo ir laikotarpį įamžinusio filmo „Matrica“: siaurutėliausi, stačiakampiai ir katiniški akiniai, ypač mėgstami instagramerių ir Bellos Hadid. Nebūtinai skirti apsaugoti akims nuo saulės, tačiau verti dėmesio – kaip madingas aksesuaras.

„Louis Vuitton“ pavasaris/vasara'18 / Vida Press nuotr.

Spalvoti rėmai

Vienos spalvos negana – vienspalviai ir kelių spalvų derinių rėmai, milžiniški lęšiai, uždengiantys gerą trečdalį veido.

„Marco de Vincenzo“ / Vida Press nuotr.

Apvalūs

Tegyvuoja „The Beatles“ ir Johnas Lennonas. Apvalūs metaliniai rėmeliai su mažo diametro lęšiais, buvę populiarūs dešimtajame dešimtmetyje – sklandžiai įsimaišo tarp masyvių, ryškiais rėmais, apvalių septintojo dešimtmečio akinių.

„Emporio Armani“ pavasaris/vasara'18 / Vida Press nuotr.

Slidinėjimo sezonas

Sportiški, slidinėjimo akinius primenantys, veidrodiniai ir spalvotais rėmeliais – devintojo dešimtmečio estetikos gerbėjoms (ir vertinantiems praktiškumą – šie akiniai ne tik apsaugo nuo saulės, juos ir sulaužyti yra reikalų).

„Stella McCartney“ / Vida Press nuotr.

Kampuoti

Storais, vėžlio kiauto rėmais, permatomi, visai be rėmelio – trumpam pasitraukę iš madingiausių gretų, stačiakampiai akiniai buvo vieni aktualiausių ant pavasario podiumų.

„Angel Chen“ pavasaris / vasara'18 / Vida Press nuotr.

Berėmiai

Įsimintiniausi akinių siluetai – aviatoriai, apvalūs, katės – tik spalvoti ir be rėmų, ieškančioms mažiau kontrastingo veido įvaizdžio. Madingos spalvos – violetinė, mėlyna, geltona ir rožinė.

„Genny“ pavasaris / vasara'18 / Vida Press nuotr.
7 akinių tendencijos pavasariui (25 nuotr.)
+19