8-ąjį gimtadienį švenčiantys „Freaks On Floor“ koncerte Vilniuje surengė rokenrolo vakarėlį

Justinas Jarutis ir Algis Ramanauskas-Greitai / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Justinas Jarutis ir Algis Ramanauskas-Greitai / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-07-22 23:59
AA

Trečiadienio vakarą rokeriai „Freaks On Floor“ Vilniaus „Piano.lt“ vasaros terasoje savo gerbėjams surengė šventinį vakarą. Taip grupė smagiu koncertu paminėjo savo 8-ąjį gimtadienį.

Muzikantai čia pristatė savo neseniai išleistą naują, jau trečiąjį, studijinį albumą „Life“, tačiau koncerte skambėjo ir senesnės, ankstyvesnės grupės kūrybos dainos.

„Freaks On Floor“ – mūsų vaikas, kuriuo rūpinamės iš visos širdies. Tokio amžiaus vaikai baigia dvi klases mokykloje, o mūsiškis išleido tris albumus ir apkeliavo šiek tiek pasaulio, todėl švęsti aštuntą gimtadienį mums atrodo labiau nei būtina“, – apie grupei svarbią šventę juokavo jos lyderis Justinas Jarutis.

„Freaks On Floor“ koncertas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Priežasčių švęsti kolektyvas turi ne vieną. Grupė per aštuonerius metus spėjo susižerti ne vieną garbingą apdovanojimą, tarp kurių – „Pravda“, LRT Opus, „Eurorock“ bei įveritnimą M.A.M.A. muzikos apdovanojimuose.

„Freaks On Floor“ per savo karjeros metus surengė galybę koncertų, aplankė ne vieną užsieni o šalį. Prieš grupės koncertą susirinkusius terasoje „apšildė“ melomanų simpatijas jau spėję pelnyti, debiutinį albumą įrašinėjantys „The Wrong Note“, galiausiai į sceną žengė ir patys freaksai.

Daugiau akimirkų iš koncerto žiūrėkite nuotraukų galerijoje:

„Freaks On Floor“ 8-ojo gimtadienio koncertas Vilniuje (64 nuotr.)
+58