8 aktualiausios 2018-ųjų mados kryptys

2018 m. mados tendencijos / Vida Press nuotr.
2018 m. mados tendencijos / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2018-01-07 09:32
AA

Kaip sakoma, vienintelis dalykas, kuris yra stabilus madoje, tai jos nestabilumas. Tačiau yra gerų naujienų: 2018-ųjų tendencijos iš esmės yra praeitų metų tendencijų tąsa. Ribos tarp žiemos ir pavasario tendencijų išsiliejo: tai, kas būdinga pavasariui, atsiranda žiemos kolekcijose (plevenantys permatomi audiniai, pasteliniai atspalviai), žiemos elementai (žvyneliai, metaliniai audiniai) šmėsčioja pavasario kolekcijose.

Pasinaudokite išpardavimais ir atnaujinkite garderobą madingais dalykais be jokios „išeis iš mados“ baimės. Štai sąrašas, į ką atkreipti dėmesį:

Spalva: alyvos ir levandos

„Pantone“ paskelbta 2018 metų spalva – Ultraviolet, intensyvi žibučių violetinė – pavasarį švyti pasteliniais žydinčių violetinių gėlių atspalviais. Skirtingai nei praeitų metų Greenery – šviežių lapų žalia, kuri taip ir neįgavo pagreičio, violetinė tampa naująja rožine.

Alyvinė (7 nuotr.)
+1

Stilius: moderni romantikė

Populiariausias stilius ant 2018 m. podiumų – romantiškos Jane Austen herojės: sugnybto liemens, plevenančių rankovių ir ilgų sijonų, su visais romantiškais priedais: ažūru, nėriniais, raukiniais, siuvinėjimais, gėlių, taškelių, chinoserie raštais. Modernumo deriniui suteiks aulinukai-gladiatoriai, sportbačiai, kaubojiški auliniai.

Romantikė (8 nuotr.)
+2

Faktūra: žvyneliai ir spindesys

Tai ne visai kalėdinių vakarėlių blizgesiai, o kiek ramesnės spindinčios faktūros, nugulusios ant patogių siluetų sijonų, parkų, marškinėlių ir kelnių. Būtina sėkmingo day glow sąlyga – deriniui, kuriame vienas drabužis spindi, reikės visiškai kasdieniškų kompanionų.

Spindesiai (7 nuotr.)
+1

Kažkas praktiško: kombinezonas

Kombinezonas jau tapo įprasta suknelės alternatyva. O 2018-aisiais jis grįžta arčiau savo šaknų: utilitarinio, praktiško, viskas viename drabužio, į kurį įšoki ir skrendi (kombinezonas, the jumpsuit, arba, tiesiogiai – šokinėjimo kostiumas, buvo specialiai sukurtas 1919-ųjų parašiutininkams).

Kombinezonas (7 nuotr.)
+1

Dizaino elementas: aukštas liemuo

Elegantiškos kelnės ir kiulotai, sijonai, šortai aukštu juosmeniu kol kas niekur nesitraukia – juosmens dalis tik aukštėja. Verta šiuo dizaino elementu pasinaudoti – vien dėl paprasčiausio būdo iki begalybės ištempti kojas ir vizualiai pasiaukštinti, o tai lygu – pasiliekninti.

Aukštas juosmuo (8 nuotr.)
+2

Raštas: Langai

Ne rudens ir žiemos sezonais langai (plaid, checks, tartan) – prie mažiau populiarių dalykų, išskyrus smulkius gingham langučius. Tačiau naujosiose kolekcijose dominuoja ne įprasti gėlių raštai, o, taip – langai ir langų deriniai.

Langeliai (8 nuotr.)
+2

Viršutinis drabužis: lietpaltis

Tik dabar jis – ne paprastasis klasikinis, o kūrybingi jo variantai. Midi ir maksi ilgio, skirtingų audinių, dizaino – be rankovių arba su milžiniškomis, su raukiniais ir printais. Unikalus siluetas – svarbiausia.

Lietpaltis (6 nuotr.)

Šis tas iš praeities: šortų kostiumas

Žiemos hitas – kelnių kostiumas – klasikinių neutralių spalvų ir raštų bei spalvotas bus vienas svarbiausių ir 2018-aisiais. O artėjantį šiltąjį sezoną dizaineriai siūlo dar vieną praktišką sprendimą – šortų kostiumą, kuris buvo ypač populiarus devintajame ir dešimtajame dešimtmečiuose.

Šortų kostiumas (7 nuotr.)
+1