8 madingiausi pavasario aksesuarai: nuo Pelenės kurpaičių iki juosmens piniginių

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-22 08:42
AA

Kad ir kaip gaila bebūtų, „gucciškoms“ aksesuarų tendencijoms atėjo galas. Vietoje dominavusio maksimalizmo – aksesuarų tendencijos visiems poreikiams, neįprastos medžiagos, išgrynintos formos, architektūriškos detalės greta rankdarbiškų elementų. Šie 8 aksesuarai – rankinės ir avalynė – gatvės pamaivų nuo podiumų išrankioti po vieną, kaip aktualiausi pavasarį.

Moderni ir minimali

Minimalus – tai nebūtinai nuobodus ir pilkas. Išgrynintos geometrinės rankinių formos – cilindriniai kibirėliai, apskritimai, stačiakampiai ir trikampiai, švarios spalvos, skulptūriškos rankenos ir juvelyriškos detalės.

Jessie Bush / Vida Press nuotr.

Mini Me

„Jacquemus“, „Simon Miller“ miniatiūrinių rankinukų, į kuriuos telpa nebent telefonas ir kreditinė kortelė, tendencija yra viena populiariausių ant podiumo ir gatvėje. Nepraktišką tendenciją gatvės pamaivos paverčia unikalia: mosuodamos dviem mikrorankinukais, derina juos su juosmens rankinėmis ir – dar vienu madingiausiu – plastiko krepšiu, į kurį tilps ne tik viskas, kas netilpo į mažąją, bet ir pati mažoji.

Giovanna Battaglia / Vida Press nuotr.

Atgal į gamtą

Mylimiausia praeitos vasaros rankinė mylima ir šį sezoną. Tik ji ne tik šiaudinė ir nebūtinai Jane Birkin krepšiukas: kompanijon prisijungė rytietiška bambukinė pusapvalė, Peru folko stiliaus spalvotos stačiakampės su bumbulų, kutų dekoru, perdirbto popieriaus, medvilnės, medžio pluošto vasariški krepšiai.

Rankinė / Vida Press nuotr.

Rankinė-diržas

Mano Amazon Alexa, paklausta apie aksesuarų tendencijas, maloniu balsu teigia, kad karščiausia pavasario rankinių tendencija yra juosmens rankinės. Ji beveik teisi – tai viena iš aktualiausių tendencijų pastaraisiais sezonais: nuo ovalių „Gucci“, modernių su unikaliomis detalėmis iki tiesiog mikrorankinuko, apvynioto apie juosmenį (gal visgi tie mažyliai nėra jau tokie nepraktiški).

Be to, kad saugos svarbiausius jūsų daiktus, juosmens rankinė pakeis diržą, taps svarbiu derinio akcentu ir derės su dar viena rankine.

Caroline Daur / Vida Press nuotr.

Prerija

Nors mums, europiečiams, kaubojiški batai asocijuojasi su retro americana stiliumi, tačiau savo esme kaubojiški batai yra tarsi sugrįžimas į tradicinį kaimą, preriją – ten, kur natūralu, paprasta ir ūkiška. Kaubojiški batai tapo avalyne du jour ant podiumų – „Dior“, „Celine“, „Calvin Klein“ kolekcijose, derinami ne tik su moderniu gatvės stiliumi, bet ypač su aktualiomis – prerijų – suknelėmis: ilgomis, uždaromis, languoto, smulkių gėlyčių rašto audinio.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Pelenės aksesuarai

Paskutinės Phoebe Philo „Celine“ mados namams kolekcijos rankinės – permatomo plastiko krepšiai (daugiau nei 500 Eur) užtikrino, kad skaidrių aksesuarų tendencija niekur nežada trauktis. Dėl „Chanel“ plastiko skrybėlių gal ir galima būtų ginčytis, bet nieko nėra puikesnio už modernias permatomas Pelenės kurpaites ar struktūriškus rankinukus.

Rankinė / Vida Press nuotr.

Architektūriški kulniukai

Svarbiausia pavasario avalynės detalė yra kulniukai: kontrastingų spalvų, geometrinių formų – beveik meno kūriniai, prikibę prie batelių ir aulinukų.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Rankdarbių būrelis

Visam supermoderniam aksesuarų architektūriškumui reikia atsvaros. Ja šį sezoną tapo spalvotų plastiko, medžio karoliukų, tarsi pačių suregzti rankinukai – hipiško septintojo dešimtmečio atgarsis, beveik neimprovizuotas. Kol nevėlu, paskubėjusios tokių dar rasite vintažo butikuose ir dėvėtų drabužių parduotuvėse.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.
8 madingiausi pavasario aksesuarai (29 nuotr.)
+23