8 patarimai, jei pirmą kartą atostogaujate kaip pora

Atostogos / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Pirmosios atostogos kartu – kiek daug įspūdžių ir nuostabių akimirkų jos gali jums padovanoti. Kiek daug nuotykių ir fantastiškų prisiminimų po jų galėsite aptarti. 

Nė kiek neabejojame, kad pirmosios atostogos su mylimuoju kelia didelius lūkesčius, tačiau verta atminti ir keletą dalykų, kurie šias atostogas kaip reikiant gali apkartinti.

Portalas womanitely.com vardija 8 patarimus pirmą kartą kartu susiruošusioms atostogauti poroms. Tad ką gi derėtų žinoti, kad atostogos išties taptų nepamirštamos?

Neapsikraukite veikla

Priklausomai nuo to, kur keliausite, yra ganėtinai didelė galimybė, jog pamatyti tikrai turėsite ką. Ir tikriausiai pamatyti norėsite kuo daugiau. Vis tik geriausia bus, jei daugelį šių vietų paliksite kitiems turistams.

Jei pirmą kartą atostogaujate kaip pora, tikriausiai norėsite kur kas labiau vienas kitą pažinti ir pasižiūrėti, kaip jums sekasi ilgiau būti tik dviese. Tad mėgaukitės vienas kito kompanija ir neapsikraukite savęs dažna veikla – per atostogas juk reikia atsipalaiduoti ir pailsėti!

Pamirškite pareigas

Rūpestingai planuokite atostogas iš anksto tam, kad vos įžengę į oro uostą galėtumėte visiškai atsipalaiduoti ir nereikėtų apie nieką galvoti ar stresuoti.

Pasižadėkite vienas kitam netikrinti jokių elektroninių laiškų, nesiginčyti dėl to, kam teks plauti indus, ir nesijaudinti dėl jokių problemų. Kad ir kas jūsų santykiuose nutiko prieš atostogas, palikite viską ateičiai ir visas šias problemas išspręskite grįžę namo.

Sudie internetui

Žinoma, norisi skelbti internete savo atostogų nuotraukas ir girtis visam pasauliui, kaip smagu ir gera jums dviese, tačiau bent pirmą kartą atostogaudami dviese pabandykite nuo to susilaikyti.

Nuotraukos niekur nepabėgs, jas ir grįžę galėsite paskelbti, o laiko, kurį galėjote sutaupyti, jau nebesusigrąžinsite. Kaupkite prisiminimus savo galvose, o nuotraukas peržiūrėti galėsite ir vėliau.

Susiplanuokite romantiškus pasimatymus

Jei mėgstate ir abu vertinate romantiką, atostogos yra pats geriausias laikas tai išnaudoti. Tik įsivaizduokite romantiškus pasivaikščiojimus paplūdimiu besileidžiant saulei, nuostabias iškylas prie jūros ar vakarienę jaukiame restoranėlyje... Planuokite, tarkitės ir patirkite tai kartu!

Leiskitės į kompromisus

Nusiteikite geranoriškai ir nuoširdžiai pasistenkite per atostogas nesipykti. Pasižadėkite vienas kitam leistis į kompromisus, tartis ir bendrai planuoti savo atostogas: vietas, kurias norite pamatyti, kiek pinigų norite ir galite išleisti, ar veiklas, kurias norite išbandyti.

Nepamirškite vienas kitam suteikti erdvės

Atostogos, žinoma, yra puikus būdas daugiau laiko praleisti tik dviese, tačiau tai dar tikrai nereiškia, jog kartu privalote būti 24 valandas per parą. Nepamirškite net ir per atostogas suteikti vienas kitam erdvės – bent po valandėlę skirdami laiko vien tik sau.

Nenusistatykite pernelyg aukštų standartų

Vien dėl to, kad jis vyras, jis neprivalo daryti visko, kad tik jus pamalonintų – nesikurkite sau pernelyg didelių lūkesčių ir nesikelkite aukštų standartų, kitaip teks gerokai nusivilti. Kad atostogos pavyktų puikiai ir patiktų abiems partneriams, jas reikia planuoti ir aptarti abiems.

Aptarkite savo valgiaraštį

Iš anksto pasikalbėti apie mitybą ar maistą atostogų metu tikriausiai net nesusimąstysite, tačiau tai padaryti tikrai vertėtų. Jei dar nežinote, pasidomėkite vienas kito mitybos įpročiais, kad per atostogas neiškiltų papildomų ginčų.

Galbūt jūsų vaikinas tikisi paragauti geriausius šalies virtuvės patiekalus, o jūs laikotės dietos ir žadate valgyti vien tik salotas? Aptarkite tai ir apsvarstykite galimybę pasiimti atostogas ir nuo visų besilaikomų dietų!

Skaitykite daugiau