8 priežastys, kodėl burnos higienistė savo klientams rekomenduoja IONICKISS dantų šepetėlius

Deimantė Jurgelevičiūtė / Atstovų nuotr.
Deimantė Jurgelevičiūtė / Atstovų nuotr.
Šaltinis: Reklama
2023-06-21 08:03
AA

Savo inovatyvia dvasia Japonija peržengia ribas kiekvieną dieną. Pavyzdžiui, sukurdami revoliucinius dantų šepetėlius, kurių veikimas paremtas jonine technologija, kuri padeda efektyviai pašalinti apnašas nuo dantų paviršiaus naudojant neigiamus jonus.

Kas geriau pakomentuos apie naujas burnos priežiūros priemones, jei ne burnos priežiūros specialistai, kurie nuolat susiduria su naujovėmis?

Deimantė Jurgelevičiūtė per savo 11 metų burnos higienisto patirtį išbandė daugybę įvairiausių dantų šepetėlių, todėl mums buvo ypač svarbi jos nuomonė išbandant japonišką jonizuojantį dantų šepetėlį IONICKISS Original Extra Soft Wide.

Praėjus keliems naudojimosi mėnesiams, dantų priežiūros specialistės paprašėme išvardinti jos nuomone pagrindinius dantų šepetėlio privalumus:

Aiškiai jaučiamas švaros pojūtis, kuris išlieka ir pavalgius

Kas man labai patiko, tai kad pati švara ant danties paviršiaus išlieka žymiai ilgiau, negu valantis su kitais dantų šepetėliais. Aš turiu ir kitų mėgiamų šepetėlių, tačiau šis maloniai nustebino tuo, kad švara išlieka žymiai ilgiau, dantų paviršius išlieka slidus netgi ir po valgio.

Žymiai geriau pasiekiami tarpdančiai

Šis dantų šepetėlis turi prailgintus šerelius, kurių pagalba lengviau pasiekiami tarpdančiai. Žinoma, vistiek reikia naudoti jums tinkančius tarpdančių šepetėlius ir dantų siūlą kokybiškam išsivalymui. Tačiau IONICKISS šepetėlių šereliai atlieka tikrai didelę dalį darbo, kad dantys būtų švarūs.

Sveikesnė dantenų būklė – nes nereikia smarkiai spausti šerelių

Ši unikali technologija veikia kaip magnetas. Jonų veikimas palengvina dantų valymą. Užtenka naudoti minkštą dantų šepetėlio galvutę, jos nespaudžiant, nes apnašos joniniu šepetėliu yra pašalinamos lengviau, negu įprastu dantų šepetėliu. Valant švelniai, tausojamos dantenos.

IONICKISS dantų šepetėlis / Atstovų nuotr.

Ekonomiškumas – keičiamos tik dantų šepetėlio galvutės

Taip pat labai patiko, kad IONICKISS dantų šepetėlis yra ergonomiškas ir draugiškesnis gamtai kas šiai dienai yra labai aktualu. Viso šepetėlio keisti nereikia, keičiasi tik galvutė.

Keičiant galvutes galima turėti ir įprastą dantų šepetėlį, ir vieno danties šepetėlį viename

Vieno danties šepetėliai padeda užtikrinti dantų švarą valant kiekvieną jų atskirai. Galima įsigyti vieną dantų šepetėlį, ir skirtingas keičiamas galvutes, vietoje to, kad pirkti kelis skirtingus dantų šepetėlius.

Dar vienas iš privalumų: naudojant šį dantų šepetėlį galima nenaudoti dantų pastos.

Man pačiai iš tikrųjų irgi neįprasta, kad nereikia dantų pastos. Tačiau ją tikrai galite naudoti, ypač jei ją buvo paskyręs burnos higienistas ar odontologas. Galbūt tai pasta jautriems dantims, galbūt tai yra remineralizuojanti dantų pasta, jūs ją tikrai galite drąsiai naudoti. Tačiau tokiais atvejais jei pamiršote ar tiesiog nenorite jokio skonio burnoje, jūs tikrai galite naudoti šį dantų šepetėlį be dantų pastos.

Pabandžiusi valytis dantis tik su šepetėliu be dantų pastos, buvau maloniai nuoširdžiai nustebusi, nes dantys būna labai švarūs.

Ir tai ne viskas. Pavyzdžiui, pacientai kurie turi pykinimo refleksa, vengia valytis dantis. Didelis patarimas jiems, nenaudoti mėtinės dantų pastos. Tuo IONICKISS yra puiki pagalba, kad tie, kas turi išreikštą pykinimo refleksą, gali valytis dantis šiuo šepetėliu ir be pastos. Jonų pagalba puikiai pašalins visas apnašas.

IONICKISS dantų šepetėlis / Atstovų nuotr.

Labai tinka nešiojantiems breketus

Aš šį dantų šepetėlį labai rekomenduoju pacientams, kurie nešioja breketus. Jis turi ilgesnius šerelius, kurie geriau pašalina apnašas tiek iš tarpdančių tiek iš breketų detalių.

Ir žinoma, labai svarbu kad šepetėlio poveikis įrodytas klinikiniais tyrimais.

Kadangi nieko nerekomenduoju ko pati neišbandžiau, pati, kaip burnos higienistė, tikrai labai rekomenduoju išbandyti šį dantų šepetėlį kiekvienam. Švaros poveikis tikrai sužavėjo mane.

Daugiau informacijos: https://www.ionickiss.lt/