8 svarbūs žingsniai, kad nubustumėte graži ir pailsėjusi

Miegas / „Fotolia“ nuotr.
Miegas / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2016-08-31 11:31
AA

Ryte neįmanoma atrodyti gerai – įsitikinę skeptikai. Tinklalapis yogajournal.ru teigia, kad gali būti priešingai, tiesiog reikia žinoti, ką būtina padaryti, kad prabudus jaustumėtės nuostabiai gražia.

TAIP PAT SKAITYKITE: 12 kulinarinių klaidų, kurios gadina jūsų maisto skonį

Naktį miegokite 7–9 valandas. Taisyklė numeris vienas: norint ryte atrodyti gerai, reikia naktį miegoti. Ir geriausia būtų eiti gulti ne tą pačią dieną, kai planuojate keltis.

Nevalgykite 3 val. iki miego. Taip bus laiko suvirškinti maistą ir šis procesas netrukdys miegui. Rinkitės termiškai neapdorotus produktus – išvengsite padidėjusio rūgštingumo ir nevirškinimo jausmo.

Vakaro grožio puoselėjimo ritualą papildykite sausu odos šveitimu. Tai yra sausos odos „šukavimas“ šepečiu iš natūraliu šerių. „Šukuokite“ nuo kojų link širdies. Šis procesas stimuliuoja kraujotaką, pašalina mirusias odos ląsteles ir padeda aktyviau šalinti toksinus, nes stimuliuojama limfinė sistema.

Probiotikus vartokite vakare. Dauguma vartoja juos ryte, tačiau vakarinis vartojimas turi savų pliusų – virškinimo sistema šiuo metu mažiau aktyvi, ir skrandžio terpė bus mažiau rūgšti, o tai suteikia daugiau šansų preparatui geriau veikti.

TAIP PAT SKAITYKITE: 9 dalykai, kurių nederėtų sakyti vienišai moteriai

Medituokite 10–20 min. Meditacija nuramins, padės greičiau užmigti ir giliau miegoti.

Atlikite keletą jogos pozų. Joga sumažina streso lygį, o tai padės greičiau užmigti ir kokybiškiau miegoti. Vadinamos apverstos asanos puikiai padeda susitvarkyti su įtampa kojose, sumažina skausmą apatinėje nugaros dalyje ir nuramina protą. Galima tiesiog atsigulti ant nugaros priešais sieną ir į ją atremti pekeltas kojas – pati lengviausia jogos poza, kurią gali išbandyti kiekvienas.

Pasitepkite kremu paakių zoną. Drėkindami šią zoną, jūs užkertate kelią raukšlių atsiradimui ar bent jau darote jas ne tokias ryškias.

Valykite veidą aliejumi. Išsirinkite organinį, šalto spaudimo aliejų – sėklų, riešutų ar daržovių – juose gausu vitaminų, maistinių medžiagų ir riebiųjų rūgščių. Įpilkite nedidelį kiekį aliejaus ant delnų, patrinkite delnus vieną į kitą, kad aliejus sušiltų, ir įtrinkite aliejų į odą. Nuplaukite šiltu vandeniu ir nuvalykite minkšta kempinėle. Masažiniai judesiai gerina kraujo cirkuliaciją veido srityje – ryte atrodysite gaiviai.