81-erių aktorės Elvyros Žebertavičiūtės naujame seriale laukia kaskadinis triukas

Elvyra Žebertavičiūtė / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prie naujame LNK seriale „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ besifilmuojančios aktorių komandos - Leonardo Pobedonoscevo, Eglės Driukaitės, Arūno Storpirščio, Larisos Kalpokaitės, Astos Baukutės ir Linos Rastokaitės – prisijungė ir kino bei teatro veteranė Elvyra Žebertavičiūtė (81). Garbingo amžiaus aktorei teko vestuvėms besirengiančios jaunosios močiutės vaidmuo.

„Labiausiai bijau scenos, kurioje mane anūkės sužadėtinis nutrenks nuo laiptų, – juokiasi E. Žebertavičiūtė. – Tikiuosi, kad kaulai nesulūš. Nežinau, ar man kas padės nusiridenti nuo tų laiptų, ar aš pati didvyriškai tai padarysiu. Leonardas Pobedonoscevas pažadėjo, kad neskaudės“. 

Pagal scenarijų Mikas (akt. Leonardas Pobedonoscevas) be kitų baisų nelaimių prieš vestuves, į komą paguldo savo sužadėtinės senelę. 

Aktorė prisimena prie kelis dešimtmečius nukritusi nuo laiptų teatre Paryžiuje. „Besirepetuodama nugarmėjau į laiptų duobę ir atsidūriau tiesiai spektaklio „Dėde Vania“ scenoje. Juokingiausia tai, kad man taip atsitiko dvi dienas iš eilės. Įsivaizduojate, tėškiausi priešais visą salę, pasirodydama su kreivu  peruku, ir taip buvo prieš pat išėjimą vaidinti“.

O seriale, kuris pasirodys LNK eteryje kitą savaitę, aktorė jau nusifilmavo komos scenose. „Taip būna kine – prieš tai numiršti, o paskui gyveni, – filmavimų užkulisius atskleidžia E. Žebertavičiūtė. – Filmavimai prasidėjo scenomis, kur aš visa išsipuošusi, sėdžiu prie stalo, ir valgau. Valgau. Valgau...“.

LNK seriale „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ Elvyra Žebertavičiūtė virtusi turtinga močiute Liudvina bus aristokratiškai papuošta – su perlų koljė, auskarais, vintažininėmis segėmis ir siuvinėtais kostiumėliais. 

LNK serialo „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ premjera – jau gruodžio 4 dieną, trečiadienį, 20.20 val. per LNK. 

Skaitykite daugiau