83-ejų Alui Pacino ir 54 metais jaunesnei jo merginai gimė vaikas: atskleidė lytį ir vardą

Noor Alfallah ir Alas Pacino / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Noor Alfallah ir Alas Pacino / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-16 08:24
AA

Aktorius, filmo „Krikštatėvis“ žvaigždė Alas Pacino (83) ir jo gražuolė mylimoji Noor Alfallah (29) išgyvena džiugias dienas – pora sulaukė šeimos pagausėjimo, o naujagimiui jau suteikė ir vardą.

83-ejų kino legenda Alas Pacino ir jo 29-erių mylimoji Noor Alfallah susilaukė pirmojo bendro vaiko. Jiems gimė sūnus, kuriam suteikė Romano vardą, „People“ patvirtino poros atstovas.

Kad 54 metais jaunesnė aktoriaus mergina laukiasi kūdikio, užsienio žiniasklaida pranešė gegužės pabaigoje.

Anot TMZ, A.Pacino bus 100 metų, kai vaikui sukaks 18-a.

Alas jau turi tris vaikus nuo dviejų skirtingų moterų: du su Beverly D'Angelo ir vieną su Jan Tarrant.

Žmonės.lt primena, kad 81-erių aktorius jau kurį laiką susitikinėja su 28 metų Noor Alfallah, kilusia iš turtingos Kuveito ir JAV šeimos.

Pora kartu buvo nufotografuoti vakarienės, skirtos naujai dailininko Juliano Schnabelio darbų parodai paminėti, metu.

Alas Pacino ir Noor Alfallah užfiksuoti vakariėnės metu / „Instagram“ nuotr.

N.Alfallah anksčiau susitikinėjo su 78 metų Micku Jaggeriu, 60 metų milijardieriumi investuotoju ir filantropu Nicolu Berggruenu, taip pat Los Andžele buvo pastebėta su 91 metų Clintu Eastwoodu, kuris, kaip ji tuomet teigė, yra tik šeimos draugas.

„Pacino ir Noor pradėjo susitikinėti pandemijos metu. Ji dažniausiai susitikinėja su labai turtingais vyresniais vyrais, kurį laiką buvo su Micku Jaggeriu, o paskui susitikinėjo su Nicholu Berggruenu“, – „Page Six“ sakė artimas porai šaltinis.

„Ji jau kurį laiką bendrauja su Alu ir jie puikiai sutaria. Amžiaus skirtumas jiems neatrodo problema, nors jis (Alas Pacino – red.past.) yra vyresnis už jos tėvą. Ji bendrauja su turtuolių būriu, o ir pati yra kilusi iš turtingos šeimos“, – pridūrė šaltinis.