9-ą mėnesį besilaukianti P.Belousova įsiamžino fotosesijoje: nėštumo baimė – jau praeityje

Patricija Belousova ir Alexandras Ionel / Regina Behm Photography nuotr.
Patricija Belousova ir Alexandras Ionel / Regina Behm Photography nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-02 07:30
AA

Pirmagimio besilaukianti sportinių šokių šokėja Patricija Belousova skaičiuoja jau devintą nėštumo mėnesį. Sparčiai artėjant laikui, kuomet Patricijos pirmagimis išvys pasaulį, būsima mama kartu su sužadėtiniu Alexandru lonel ypatingą gyvenimo tarpsnį įamžino atviroje fotosesijoje.

Nuotraukose pora užfiksavo ypatingą laikotarpį, kuris ateityje primins apie tuo metu besimezgusią naują gyvenimo prasmę.

Nors Patricija laukiasi jau devintą mėnesį, ji iki šiol išliko itin aktyvi ir savo gyvenimo ritmo beveik nepakeitė.

„Jaučiuosi puikiai, todėl net savo planų kartu su Alexandru iki šiol nekeičiame“, – portalui Žmonės.lt sakė šokėja.

Patricija Belousova ir Alexandras Ionel / Regina Behm Photography nuotr.
Patricija Belousova / Regina Behm Photography nuotr.

O tai išties akivaizdu: praėjusį mėnesį šokėjų pora tapo naujaisiais profesionalų „Showdance“ standartinių sportinių šokių pasaulio vicečempionais. Pasirodę Vokietijoje, Leipcige, Patricija ir Alexandras savo šokį dedikavo gimsiančiam sūnui.

„Šokio metu mes papasakojome savo istoriją nuo pradžių, kaip sužinojome, kad tapsime tėveliais, koks tai buvo džiaugsmas, o tuo pačiu ir iššūkis, nes tai nutiko neplanuotai“, – neslėpė Patricija. 

Patricija Belousova ir Alexandras Ionel / Marc van Maanen Photographer nuotr.

Kalbėdama su portalu Žmonės.lt, P.Belousova atskleidė, kad kartu su netikėtu nėštumu pradžioje aplankė ir baimė.

„Buvo daug emocijų. Galvojome, ar esame pasiruošę, kas bus su mūsų karjera, ar sulauksime pagalbos, – jausmais dalijosi šokėja. – būtent šias emocijas ir pademonstravome savo šokyje, kuris padėjo pelnyti vicečempionų titulą.“

Šį jautrų pasirodymą pora neseniai pakartojo ir Diuseldorfe vykusiame renginyje „Dance Gala Superstars“, kurio metu šoko gariausios pasaulio šokėjų poros. Patricija ir Alexandras šįkart vėl neliko nepastebėti ir sulaukė ypatingo žiūrovų palaikymo.

„Pasirodo, daugelis šokį stebėjusių moterų prisiminė save ir tą momentą, kai sužinojo apie atkeliaujančią naują gyvybę. Buvo išties jautru, sujaudinome publiką. Žinoma, neapsėjome ir be pagrindinio klausimo, kaip aš dar sugebu šokti, treniruotis ir būti ant scenos 8 mėnesio pabaigoje. Niekas tuo negalėjo patikėti…

Žmones dėkojo, kad mes išdrįsome papasakoti savo istoriją bei rodė didelę pagarbą, kad nėštumo metu vis dar esu scenoje“, – apie aplinkinių palaikymą pasakojo itin aktyvi būsimoji mama P.Belousova.

Patricija Belousova ir Alexandras Ionel / Marc van Maanen Photographer nuotr.
Patricija Belousova / Regina Behm Photography nuotr.

Net sutiksėjus devintajam nėštumo mėnesiui Patricija ir toliau pluša salėje ir dirba su savo šokių studentais. Visgi, tarp darbų P.Belousova kartu su mylimuoju Alexandru jau spėjo papuošti namus, pasirūpinti ne tik kalėdinėmis dekoracijomis, bet ir būtiniausia atributika naujagimiui.

Išgyvenusi nėštumo laikotarpį saugiai ir be jokių sveikatos sutrikimų, Patricija šiuo metu išlieka rami ir su nekantrumu laukia, kada pasaulį išvys jos ir Alexandro pirmoji atžala.

„Šiuo metu kažkokių baimių per daug neturime, esame tikri, kad viskas pavyks. Dievas yra su mumis ir mums padeda“, – Žmonės.lt sakė netrukus pirmagimį ant rankų sūpuosianti Patricija Belousova.

Patricija Belousova ir Alexandras Ionel (27 nuotr.)
+21