A. Adamovič pasakoja, kaip vyrui pranešė apie nėštumą: „Žinia, kad laukiuosi, buvo penktoji“

„Alfa Romeo Spider“ kabrioletas itin tiko pagal pasirinktą šventės stilistiką / Ritos Bacytės (www.ritabacyte.lt) nuotraukos
„Alfa Romeo Spider“ kabrioletas itin tiko pagal pasirinktą šventės stilistiką / Ritos Bacytės (www.ritabacyte.lt) nuotraukos
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-21 09:37
AA

Prieš keletą savaičių žiniasklaidą apskriejo nuostabi žinia – viena gražiausių pramogų pasaulio porų – dainininkai Anžela ADAMOVIČ-GEČIENĖ (30) ir Žygimantas GEČAS (25) – laukia šeimos pagausėjimo!

Kad Gečų šeima laukiasi, visiems tapo akivaizdu, kai jiedu pasirodė „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų ceremonijoje: prigludę drabužiai paryškino gražiai suapvalėjusį Anželos pilvuką. Iki šiol į platesnius komentarus ta tema nesileidusi pora neatskleidžia, kada atžala turėtų gimti.

Pirmosios Anželos ašaros pasirodė dar rytą / Ritos Bacytės (www.ritabacyte.lt) nuotraukos

Kokia buvo jūsų pačių reakcija sužinojus, kad tapsite tėvais?

Anžela: Visa tai įvyko Kalėdų rytą. Atsikėliau anksčiau ir atlikau nėštumo testą. Pamačiusi teigiamą atsakymą sunkiai valdžiau džiaugsmo ašaras... Sugalvojau tą akivaizdų įrodymą, kad laukiuosi, įdėti tarp dovanų Žygimantui. Jam buvau paruošusi keturias mažesnes dovanėles. Jas sunumeravau, o žinia, kad laukiuosi, buvo penktoji.

Apsimiegojusį Žygimantą buvo nesunku įtikinti, kad dovanas Kalėdų Senelis liepė perduoti tiesiai į rankas, o ne padėti po eglute. Kai jis pakavo paskutinę – penktąją, labai jaudinausi ir vos tramdžiau ašaras, bet laukimas buvo to vertas...

Žygimantas: Man buvo keista, kad dovanos atkeliavo tiesiai į lovą. Apžiūrėjau vieną po kitos, o kai atėjo eilė paskutinei, pamačiau ploną cilindro formos pakuotę. Išvydęs, kas ten įdėta, tik ištariau: „Tu juokauji?..“ Dingo balsas, nutirpo kūnas, apkabinau Anželą ir ilgai nepaleidau iš glėbio. Buvo kažkas neįtikėtinai gero. Ta žinia buvo geriausia dovana, kokia tik galėjo būti.

Tik „Žmonėms“: dar nematyti kadrai iš Anželos Adamovič ir Žygimanto Gečo vestuvių / Ritos Bacytės (www.ritabacyte.lt) nuotraukos

Su kuo pirmiausia pasidžiaugėte naujiena?

Pirmieji sužinojo mūsų artimieji: tėvai, seserys, brolis. Jiems pasakėme gana anksti, o kitiems teko dar ilgokai palaukti...

Kokie buvo pirmieji nėštumo mėnesiai?

Anžela: Man atrodo, kad jaučiausi normaliai, – išvengiau ypatingo pykinimo ir panašių problemų. Dabar Žygimantas mane dar labiau lepina, rūpinasi, kiekvieną vakarą masažuoja ir pildo mano kad ir nedidelius įgeidžius.

Žygimantas: Išskirtinių ar keistų įgeidžių Anžela net ir neturi. Tik pastebėjau, kad dabar labai mėgsta šokoladą, – anksčiau to tikrai nebuvo. Niekis, praeis.

„Alfa Romeo Spider“ kabrioletas itin tiko pagal pasirinktą šventės stilistiką / Ritos Bacytės (www.ritabacyte.lt) nuotraukos

Sužadėtuvės, vestuvės, dabar – žinia apie šeimos pagausėjimą... Kai pradėjote draugauti, matyt, mažai kas tikėjo, kad buvusių muzikinio projekto „X Faktorius“ konkurentų meilė truks ilgai.

Anžela: Visi ilgai kartojo, kad mūsų draugystė yra savireklamos dalis, bet mums visada tai buvo nė motais. Nors tikrai ilgą laiką net negalvojome apie jokius rimtus santykius, juolab apie santuoką ar šeimą. Viskas įvyko savaime, be jokio dirbtinio postūmio: vieną dieną pradėjome vaikščioti susikibę už rankų, kitą – kartu apsigyvenome, tuomet nejučia pradėjo vykti ir kiti didingi mūsų gyvenimo įvykiai – piršlybos, po metų – vestuvės.

Jei susituokus kas nors tarp mūsų pasikeitė, tai tik į gera. Stengiamės labiau toleruoti vienas kito pliusus ir minusus. Suprantame, kad antrąją pusę pasirinkome visam gyvenimui, todėl nereikalingi išsišokimai nieko gero neduos, į laimingą šeimą veda supratingumas bei meilė.

Taip kasdien ir gyvename, visa kita klostosi savaime. Na, o jeigu mūsų istorija įkvepia kitus – esame dar laimingesni.

Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dar prisimenate, kokius vienas kitą pamatėte iš pradžių?

Žygimantas: Jos didelis pasitikėjimas savimi buvo pirmas dalykas, kuris patraukė akį. Garbanoti plaukai, ryškios akys, plati šypsena – tai pirmieji vizualūs bruožai, kurie sužavėjo, o kovingumas ir humoro jausmas nuginklavo!

Anžela: Žygimantas kaip povas išskleidęs didžiulę uodegą sukiojosi aplinkui, todėl privertė atkreipti dėmesį. Optimizmas, vėjavaikiškumas, pozityvumas buvo tie bruožai, kurie mane pavergė.

Praėjusį savaitgalį kaip duetas pasirodėte muzikiniame televizijos projekte „Du balsai – viena širdis“. Žygimanto kurta daina „Tai, kas tikra“ – apie jūsų jausmus?

Anžela: Tai – daina apie mus. Tas pasirodymas buvo pirmas, kai Žygimanto kūrybą parodėme viešai. Nors kol kas tai – tik viena daina, bet mums buvo labai svarbi, jautri ir ypatinga. Pasirodymas buvo labai sėkmingas, norime gerai sudainuoti ir kitose laidose, todėl reikia repetuoti.

Be šio projekto, mes dar susikoncentravę į visai kitokius darbus. Kartu su Žygimanto tėvais esame pasinėrę į moteriškų drabužių kūrimą, gamybą ir prekybą. Mūsų įmonė ENLI5 – tai didelis šeimos verslas, į kurį įdedame daug laiko, pastangų ir vilčių.

Atsiras atžala ir gyvenimo prioritetus teks dėlioti iš naujo...

Anžela: Šeima karjerai negali trukdyti. Stengsiuosi gerai atlikti visas pareigas, suderinti ir muzikinę veiklą, ir verslą. Na ir, žinoma, būti gera mama.

Anželos Adamovič ir Žygimanto Gečo vestuvės (64 nuotr.)
+58
Tik „Žmonėms“: dar nematyti kadrai iš Anželos Adamovič ir Žygimanto Gečo vestuvių (119 nuotr.)
+113