A.Baldwino nušautos H.Hutchins byloje – atomazga: aktorius pasiekė susitarimą su velionės šeima

Alecas Baldwinas ir Halyna Hutchins / „Scanpix“ nuotr.
Alecas Baldwinas ir Halyna Hutchins / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-05 18:01
AA

2021 m. filmo „Rust“ filmavimo aikštelėje nužudytos operatorės Halynos Hutchins šeima ir kaltinamasis aktorius Alecas Baldwinas priėmė svarbų susitarimą, skelbia BBC.

Skelbiama, kad Matthew Hutchinsas, filmavimo aikštelėje žuvusios Halynos Hutchins našlys, bus filmo vykdomasis prodiuseris ir gaus dalį pelno.

„Pasiekėme susitarimą, kurį turi patvirtinti teismas, dėl mirties bylos prieš filmo „Rust“ prodiuserius, įskaitant Alecą Baldwiną ir „Rust Movie Productions, LLC“. Pagal šį susitarimą mūsų byla bus nutraukta. Filmo „Rust“, kurį nuo šiol prodiusuosiu, filmavimas su visais pagrindiniais veikėjais bus atnaujintas 2023 m. sausį.

Nesu suinteresuotas kaltinti prodiuserius ar Alecą Baldwiną. Visi mes tikime, kad Halynos mirtis buvo baisus nelaimingas atsitikimas. Esu dėkingas, kad prodiuseriai ir pramogų bendruomenė susivienijo, jog pagerbtų Halynos paskutinį darbą“, – sakoma M.Hutchinso pareiškime.

Halyna Hutchins / „Scanpix“ nuotr.

„Per visą šį sudėtingą procesą visi išlaikė konkretų norą padaryti tai, kas geriausia Halynos sūnui. Esame dėkingi visiems, kurie prisidėjo prie šios tragiškos ir skaudžios situacijos sprendimo“, – pareiškime teigė ir Aleco Baldwino advokatas Lukas Nikas.

Tikimasi, kad filmo režisierius Joelis Souza, kuris taip pat buvo sužeistas per filmavimą, grįš prie filmo.

„Tie, kuriems teko laimė leisti laiką su Halyna, žinojo, kad ji buvo nepaprastai talentinga, maloni, kūrybinga ir neįtikėtinai pozityvi. Gaila, kad pasaulis ją galėjo pažinti tik tokiomis aplinkybėmis, nes tai tikrai būtų buvę geriau padaryti per jos nuostabų darbą. Bet koks sprendimas grįžti ir baigti režisuoti filmą man galėjo būti prasmingas tik tuo atveju, jei jis būtų priimtas dalyvaujant Matthew ir Hutchinsų šeimai.

Nors tai tikrai liūdna, džiaugiuosi, kad dabar kartu užbaigsime tai, ką Halyna ir aš pradėjome. Visos mano pastangos kuriant šį filmą bus skirtos tam, kad pagerbčiau Halynos atminimą ir galėtumėte ja didžiuotis. Man didelė garbė tai įgyvendinti jos vardu“, – pareiškime sakė J.Souza.

Joelis Souza / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Šių metų vasarį Halynos Hutchins šeima teismui pateikė ieškinį, kuriame teigiama, kad Alecas Baldwinas pernai filmo „Rustas“ („Rust“) filmavimo aikštelėje „neatsargiai šovė ir nužudė“ operatorę.

42 metų H.Hutchins mirė pernai repetuojant filmo sceną po to, kai A.Baldwinas iš ginklo iššovė kulką. 63-ejų aktorius yra vienas iš kelių kaltinamųjų, įvardytų mirties ieškinyje, rašo BBC.

Halyna Hutchins ir Alecas Baldwinas / „Instagram“, „Scanpix“ nuotr.

Hutchinsų šeimos advokatai teigė, kad operatorė vis dar būtų gyva, jei filmo komanda būtų buvusi atsakingesnė ir nebūtų siekusi sutaupyti pinigų saugumo sąskaita.

Alecas Baldwinas (25 nuotr.)
+19