A.Bocelli priglaudė sprogimo sužalotą šunį iš Ukrainos: vaizdo įraše – tenoro ir Džeko susitikimas

Andrea Bocelli priglaudė šunį Džeką iš Ukrainos / Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.
Andrea Bocelli priglaudė šunį Džeką iš Ukrainos / Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-31 10:28
AA

Pasaulinio garso italų tenoras Andrea Bocelli priglaudė šunį Džeką iš Ukrainos. Per Rusijos bombardavimus šalyje, sunkiai sužeistas augintinis beveik prarado klausą. Dabar šuo yra saugus žvaigždės namuose, Italijoje.

Italų dainininkas Andrea Bocelli išgelbėjo šunį, kuris dėl Rusijos bombų Ukrainoje liko kurčias ir lūžusiais kaulais.

Šuniuką vardu Džekas Kyjivo savanoriai rado Kupjansko mieste praėjus kelioms dienoms po to, kai Ukrainos pajėgos jį atkovojo iš Rusijos užpuolikų.

Kyjivo miesto tarybos deputatas Olesius Maliarevyčius papasakojo apie Džeką savo draugui amerikiečiui. Draugas pažadėjo surasti šuniui naujus namus.

Likus mėnesiui iki Kupjansko išlaisvinimo, pasaulinio garso tenoras Bocelli socialinėje žiniasklaidoje pasidalijo emocinga žinute, kurioje pranešė, kad mirė jo mylimas šeimos šuo Šopenas.

„Po vienuolikos tylaus džiaugsmo metų karštą vasaros dieną tu tingiai ir be paliovos palikai šį pasaulį. Tu buvai ir liksi mūsų dalis, pasveikinimas, šypsena, mintys, kupinos dėkingumo ir mielų prisiminimų“, – rašė jis instagrame.

Laimei, A.Bocelli nereikėjo ilgai laukti, kol į jo gyvenimą atėjo dar vienas ypatingas šuo – O.Maliarevyčius draugui pavyko jį suporuoti su Džeku.

Džekas buvo nugabentas į Kyjivą, kur veterinarai penkias dienas stengėsi jį išgelbėti, traukdami iš nugaros šrapnelio nuolaužas.

Tada savanoriai suorganizavo jo kelionę į Italiją, kur jis susitiko su naujais šeimininkais – Bocelli šeima.

Olesius Maliarevyčius pasidalijo širdį šildančiomis nuotraukomis, kuriose užfiksuotas pirmas Džeko ir Bocelli susitikimas, o regėjimo negalią turintis dainininkas pasilenkęs paglostė susijaudinusį šunelį.

Feisbuke paskelbtame įraše, kuriame aprašoma neįtikėtina istorija, O.Maliarevyčius rašė: „Stebuklų nutinka net tamsiausiais laikais. Ačiū Bocelli šeimai už didelę širdį ir gerumą. Linkime Džekui naujo laimingo gyvenimo!“

Dabar šuo yra saugus ir sveikas pas Bocellį Forte dei Marmi, vaizdingame miestelyje šiaurės rytų Italijoje.