A.Eisimanto ir T.Jazdausko ekspedicija aplink Baltiją įgauna pagreitį: iššūkių pakeliui netrūko

Arnoldas Eisimantas ir Tomas Jazdauskas / M-1 nuotr.
Arnoldas Eisimantas ir Tomas Jazdauskas / M-1 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-18 16:24
AA

To Lietuvos radijo pasaulyje dar nebuvo! Nacionalinės vyrų dienos proga M-1 radijo laidų vedėjai Tomas ir Arnas leidosi į iššūkių kupiną radijo ekspediciją. Jos metu vyrai laidą „Čia mano radijas“ transliuoja iš skirtingų Baltijos šalių.

Nuotykiams pasiruošę radijo vedėjai kelyje nuo gegužės 15 dienos, o tai reiškia, kad Tomas ir Arnas jau patyrė ne vieną nuotykį: buvo neįleisti į kempingą, negalėjo pasigaminti valgyti, susipyko, susitaikė, mirko lietuje, keitė veiksmų planą ir patyrė, ką reiškia keliauti miegojus vos porą valandų. Nė vienas trikdis, bent jau kol kas, nepakišo jiems kojos, todėl kiekvieną dieną lygiai 16 valandą jie sveikinasi su M-1 klausytojais ir tai daro vis iš kitos lokacijos.

Pirmąją dieną studiją M-1 vedėjai įsirengė tiesiog ant jūros kranto, Pernu mieste, netoli besiganančių karvių. Pasirodo, turint tokius technikus, kokius turi M-1 komanda, įmanoma viskas, net tai! Antrąją laidą vedė Suomijoje, pliaupiant lietui, laimei, vyrai rado priedangą ir net vietinį suomį, vardu Juka, kuris drąsiai užsidėjo ausines ir prakalbo į mikrofoną. Oro sąlygos Suomijoje nepagerėjo ir kitą dieną, tad norėdami apsaugoti techniką vedėjai laidą transliavo iš vietinės kavinės. Šiandien vyrai jau Švedijoje ir su M-1 klausytojais sveikinsis iš čia.

Panašu, kad kol kas vyrams sekasi neblogai, tačiau ar tai tęsis pamatysime artimiausiomis dienomis, nes priešakyje laukia dar ne viena tiesioginė transliacija iš vis kito Baltijos miesto, daugybė užduočių ir neplanuotų nutikimų.

Nacionalinės vyrų dienos proga suorganizuota M-1 ekspedicija truks iki pat gegužės 26 dienos. Kelionę galite stebėti M-1 instagrame @emvienas ir klausyti kiekvieną dieną nuo 16 val per M-1.

Arnoldo Eisimanto ir Tomo Jazdausko ekspedicija (5 nuotr.)
M-1 nuotr.
+2