A.Ivanauskas-Fara – apie 40 metų trunkančią santuoką ir iššūkius su anūkais

A.Ivanauskas-Fara su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
A.Ivanauskas-Fara su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-02-02 12:45
AA

Legendinės grupės „Rondo“ vokalistas Aleksandras Ivanauskas-Fara gali pasigirti ne tik įspūdinga karjera, bet ir nuostabiais santykiais su žmona bei anūkais. Jis prabyla ne tik apie tai – vyras papasakoja apie trumpiausiai turėtą darbą bei didžiausią savo silpnybę.

Žinomo dainininko ir jo žmonos santuoka trunka jau 40 metų. Tokių ilgų ir sėkmingų santykių paslaptis, anot jo, yra viena – svarbiausia niekuomet vienas kitam nedraskyti akių.

Dėl to, kad puikiai sutaria, A.Ivanausko-Faros žmona mielai jį išleido ir į praėjusį pavasarį didžiulio populiarumo sulaukusį projektą „Didysis šou burbulas“. Tiesa, jei žmona būtų žinojusi, kiek laiko dėl to atlikėjas negrįš namo, viskas, galbūt, būtų pasisukę ir kitaip…

„Aš jos atsiklausiau, bet atsiklausiau dėl dviejų savaičių. Sakau: „Ar tu nieko prieš, jei porai savaičių išvyksiu į „burbulą“? Po to mane vis tiek kaip musę iš barščių išmes!“ Tačiau viskas įsivažiavo taip, kad, žiūriu, praėjo jau 10 savaičių, nors visą laiką žmonai žadėdavau, kad tikrai grįšiu po savaitės. Viską sukontroliuoti nebuvo labai lengva – juk įjungi televizorių ir kamerytė viską rodo, kur Fara randasi ir ką jis daro“, – maloniais prisiminimais dalinasi jis.

A. Ivanauskas-Fara su žmona Rima

Ne ką prasčiau Aleksandras sutaria ir su 5 savo anūkais. Vyriausiam iš jų – Patrikui – net 22 metai. Žinomas dainininkas neslėpia, jog labai džiaugtųsi tapęs proseneliu, tačiau netrukus prideda nežinantis, ar apie tą patį jau galvoja ir anūkas.

Tiesa, su anūkais pasitaiko ir bėdų, o ypač tada, kai Aleksandras kelionių metu nusprendžia jiems pirkti dovanas.

„Man tai – didžiulė problema. Aš niekada nepataikau su rūbus ir batais. Kai skrendu koncertuoti ir jiems kažką atvežu, jie visuomet būna arba per dideli – gerai, kad vaikas tada gali paaugti – arba per maži. Tada gaunu barti. O vienąkart, kai skridome koncertuoti į Kanadą, mano anūkė užsisakė, kad nupirkčiau jai barbę ir keną. Paprašiau vadybininko, kad nuvežtų į tam tikrą parduotuvę, daug sumokėjau, nupirkau, parskridau ir padovanojau. Bet džiaugsmo buvo gal tik 10 minučių. O kai nuėjęs į parduotuvę pamačiau, kad čia yra tas pats, tik 6 kartus pigiau…“ – besijuokdamas laidos vedėjams guodžiasi jis.

A.Ivanauskas-Fara su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

Laidoje A. Ivanauskas-Fara atvirai papasakoja ir apie didžiausią savo silpnybę, kurią pats juokais vadina fetišu.

„Mano natūra yra tokia, kad mano automobilis turi netriukšmauti, viskas turi būti tvarkoje. Jei man vienoje pusėje pradėjo kažkas klibėti, nors ir sakoma, kad su tuo galima važinėti dar 10 metų, aš vis tiek iškart tą vietą pakeisiu. Ir pakeisiu net ne vienoje, o abiejose pusėse. O net jei ir niekas nebarška, vis tiek nuvažiuoju pas savo draugą į servisą ir paprašau, kad pažiūrėtų, gal kas nors yra? Gal kažką reikia taisyti? Ir jei jis pasako, kad nieko taisyti nereikia, man nuotaika krenta visai savaitei“, – atvirauja dainininkas.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3.

Fotogalerija:

A.Ivanauskas-Fara su šeima (9 nuotr.)
+3