A.Jolie ir B.Pitto turtų konflikto baigtis: teismas nusprendė dėl judviejų vynuogyno Prancūzijoje

Angelina Jolie ir Bradas Pittas  / Scanpix nuotr.
Angelina Jolie ir Bradas Pittas / Scanpix nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-07-23 16:59
AA

Išaiškėjo sprendimas dėl Bradui Pittui ir buvusiai jo žmonai Angelinai Jolie priklausančio vynuogyno Prancūzijoje. Aktoriui B.Pittui, padavusiam A.Jolie į teismą dėl to, jog ji pardavė savo vynuogyno dalį, teismas buvo negailestingas. Teisinį mūšį prieš buvusį vyrą laimėjo Angelina.

Angelina Jolie laimėjo teisinį mūšį prieš buvusį vyrą Bradą Pittą jų itin emocingame kare dėl „Chateau Miraval“ vynuogyno, kuriame aktorių pora susituokė 2014 m, skelbia „Page Six“.

Garsios rožinio vyno gamybos įmonės kontrolę pora perėmė dar 2008 m., kai persikėlė į Provanso vynuogyne esančius rūmus. Nuo to laiko aktorius B.Pittas rūpinosi kvapą gniaužiančiais pastatais ir teritorija.

„Chateau Miraval“ valdos / Scanpix nuotr.

Tačiau porai išsiskyrus, A.Jolie pardavė savo akcijų paketą alkoholinių gėrimų milžinei „Stoli“. Tai sužinojęs buvęs Angelinos vyras liko pasipiktinęs ir šių metų vasario mėnesį padavė moterį į teismą. Prasidėję teisminiai procesai tarp B.Pitto bei A.Jolie, jų įmonių ir įvairių verslo partnerių vyko skirtingose valstybėse – JAV, Prancūzijoje ir Liuksemburge.

Per naujausią teisinį susirėmimą A.Jolie teisininkų komanda pareikalavo iš B.Pitto verslo vadybininko ir jo bendrovės „Mondo Bongo“ dokumentų.

B.Pitto teisininkų stovykla kovojo, kad teismas atmestų A.Jolie prašymą išduoti šiuos pareikalautus dokumentus.

Tačiau penktadienį Los Andželo teisėjas pareiškė, jog aktorius ir jo partneriai privalo juos perduoti priešininkų advokatams, ir nurodė, kad jie net negali to atidėti, iki kol sprendimas bus apskųstas.

„Chateau Miraval“ valdos / Scanpix nuotr.

„Page Six“ šaltiniai teigia, kad B.Pitto pyktis dėl judviejų su žmona išsiskyrimo trukdo sveikam protui versle.

„Bet kuris racionalus žmogus džiaugtųsi, kad jo verslo partneris „Stoli" turi aukščiausio lygio rinkodarą ir platinimą“, – sakė jie, aiškindami, kad įmonė siūlo didžiules galimybes plėtoti verslą. „Jis tiesiog nieko nemato, išskyrus savo neapykantą A.Jolie.“

Tačiau B.Pittui artimas šaltinis teigė, kad ne tik „Stoli" sandoris nėra beprasmis, bet ir tai, kad B.Pittas atsisakė pasiūlymo parduoti vynuogyno dalį „Stoli", kai jiedu su A.Jolie dar buvo susituokę.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas / Scanpix nuotr.

Bradas sakė, kad idėja parduoti verslo dalį dėl didesnės plėtros prieštarauja jo seniai puoselėjamam projekto planui, pagal kurį pelnas turi grįžti atgal į bendrovę.

Be to, pasak jo, „geriausias būdas išsaugoti vertę savo vaikams yra tėvams išlaikyti visišką šio vis vertingesnio ir besiplečiančio turto nuosavybę“.

Primename, jog pora, turinti šešis vaikus, išsiskyrė 2016 m. Kartu jie buvo nuo 2005 m.