A.Landsbergienė pakomentavo tris gandus – apie skyrybas, planus palikti Lietuvą ir parduodamą verslą

Austėja Landsbergienė ir Gabrielius  Landsbergis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Austėja Landsbergienė ir Gabrielius Landsbergis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-14 14:23
AA

Edukologė, pedagogė ir verslininkė Austėja Landsbergienė (46), apsilankiusi LRT radijo laidoje „Pas Nemirą“, sulaukė prašymo pakomentuoti gandus, jau kurį laiką lydinčius jos ir užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio (42) šeimą. Nemira Pumprickaitė laidoje tiesiai šviesiai paklausė, ar tiesa, kad garsi pora skiriasi, o pati verslininkė ruošiasi emigruoti iš Lietuvos, nes įsigijo nekilnojamojo turto užsienyje. Trečiasis gandas, kurį pakomentavo A.Landsbergienė – ar ji išties parduoda savo verslą.

Antradienį transliuotoje LRT radijo laidoje socialinių mokslų daktarė, „Vaikystės sodo“ ir „Karalienės Mortos mokyklos“ tinklų įkūrėja Austėja Landsbergienė sulaukė N.Pumprickaitės prašymo pakomentuoti jau kurį laiką sklandančias kalbas, kad Landsbergių šeimą ištiko krizė.

Keliems Seimo nariams prieš kurį laiką prabilus apie pašlijusius Gabrieliaus ir Austėjos Landsbergių santykius ir galimas skyrybas, laidos vedėja žinomos verslininkės paklausė, kiek tame yra tiesos.

A.Landsbergienė pradėjo garsiai juoktis ir ištarė: „Nėra“.

Austėja Landsbergienė ir Gabrielius Landsbergis / Gretos Skaraitienės nuotr.

Ne paslaptis, kad Landsbergių šeima yra įsigijusi turto užsienyje už nemenką sumą. Tad N.Pumprickaitė pasiteiravo, kiek tiesos kalbose apie planus išvykti iš Lietuvos.

Austėja Landsbergienė ir šįkart nedaugžodžiavo. Iš moters lūpų nuskambėjo trumpas atsakymas „Ne, nesiruošia“ , kurį palydėjo skambus juokas.

Tačiau moteris patvirtino faktą apie tai, kad ji užsienyje įsigijo nekilnojamojo turto. „Čia jūs įsigijote“, – pasitikslino laidos vedėja. „Taip“, – atsakė Austėja. Ir įvardijo šio nekilnojamojo turto paskirtį, paneigdama, kad ten ruošiasi įkurti mokyklą.

„Vieni turi sodybą, kurioje jaučiasi labai laimingi, Ir mes turime vietą, kurioje galime ištirpti, būti visiškai savimi ir pasiilsėti“, – sakė ji laidoje „Pas Nemirą“. Laidos vedėja nesiteiravo, kurioje šalyje šis pirkinys, argumentuodama saugumo sumetimais, tačiau Austėja užsiminė, kad mato ir mišką, ir jūrą.

A.Landsbergienė laidoje pakomentavo ir trečią gandą apie tai, kad ji ketina parduoti savo verslą.

„Dabar – tikrai ne, nes aš dar turiu labai daug planų, bet ateityje ... Stengiuosi niekada nebesakyti „niekada“. (...) Dabar man labai patinka mano darbas. Patinka tai, ką aš darau. O kas bus ateity – nežinau. Mokykla jau prieš penkerius metus buvo įdomi įvairiems fondams ne tik Lietuvoje. Bet aš dar matau labai daug darbų, kuriuos būtinai turiu nudirbti būtent aš“, – LRT radijo laidoje sakė „Vaikystės sodo“ ir „Karalienės Mortos mokyklos“ tinklų įkūrėja.