A.Makarevičius stojo ginti išdavyste kaltinamų A.Pugačiovos ir M.Galkino: „Niekšė Rusija jus paliko, ne jūs ją“

Andrejus Makarevičius, Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas su vaikais / „Vida Press“ ir „Instagram“ nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Karą Ukrainoje vykdantį Rusijos lyderį Vladimirą Putiną kritikuojantis muzikantas, grupės „Mashina Vremeni“ narys Andrejus Makarevičius negali tylėti matydamas neteisybę. Šįkart dainininkas stojo ginti Rusijos žvaigždžių, kurios prasidėjus karui išvyko į užsienį.

Maksimas Galkinas su žmona Ala Pugačiova ir vaikais prieš kurį laiką išvyko į Izraelį. M.Galkinas ne kartą ragino nutraukti karą Ukrainoje, o neseniai paskelbė, kad ribos savo turinį socialiniuose tinkluose – nebeviešins pramoginio turinio, nes dabartiniu metu tai daryti nedera. Be to, M.Galkinas patarė neskaityti Rusijos žiniasklaidos, rašo „Unian“.

Tarp Rusijoje nelikusių žvaigždžių – ir dainininkė Zemfira. Ji taip pat pasmerkė karo veiksmus Ukrainoje, o savo palaikymą su priešo invazija kovojančiai šaliai išreiškė išleisdama dainos „Nešaudykite“ klipą, kuriame parodė bombarduojamus Ukrainos miestus ir Rusijoje suiminėjamus karui nepritariančius žmones.

Zemfira / Asmeninio albumo nuotr.

Rusijoje nusprendė nelikti ir garsi aktorė Čulpan Chamatova su trimis dukromis. Dėl karo veiksmų Ukrainoje moteris persikėlė į Latviją ir pabrėžė, kad artimiausiu metu neketina grįžti į tėvynę.

Pasak „Unian“, nepritarimą karui išreiškusios ir iš Rusijos išvykusios įžymybės pačioje Rusijoje sulaukė pasmerkimo – tiek internautai, tiek visuomenės veikėjai užsipuolę A.Pugačiovą su M.Galkinu, Zemfirą ir Č.Chamatovą, teigdami, neva žvaigždės išdavė savo tėvynę.

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas su vaikais / „Instagram“ nuotr.

Į tokį pasipiktinimą sureagavo Ukrainą taip pat palaikantis menininkas Andrejus Makarevičius, kuris ir pats išvyko iš Rusijos – šiuo metu gyvena Izrelyje.

„Matau, kaip šnekama apie tuos, kurie išvyko – Alą, Maksimą, Čulpaną, Zemfirą... Tai niekšė Rusija jus paliko, o ne jūs ją. Nes Rusija yra jie, o ne jūs“, – feisbuke mintimis pasidalijo A.Makarevičius.

„Mashina Vremeni“ lyderis ne kartą bandė išaiškinti propaganda įtikėjusiems Rusijos gyventojams tiesą apie karą Ukrainoje. Dėl to ir pats buvo pavadintas Rusijos priešu.

Skaitykite daugiau