A.Pacino 54 metais jaunesnei vaiko mamai mokės įspūdingą pinigų sumą: kodėl jie pasirašė sutartį

Alas Pacino ir Noor Alfallah / Getty nuotrauka
Alas Pacino ir Noor Alfallah / Getty nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
2023-11-20 19:09
AA

Holivudo veteranas Alas PACINO (83) ir jo jauna mylimoji Noor ALFALLAH (29) vis dar kartu, nors pastaruoju metu ir pasigirdo gandų apie skyrybas. Bet sutvarkė finansinius reikalus ir sutarė dėl birželį pasaulį išvydusio sūnaus Romano globos.

Kaip atskleidžia apie garsenybių gyvenimą informuojančią interneto svetainę TMZ pasiekę teismo dokumentai, aktorius kiekvieną mėnesį mokės Noor po 30 tūkstančių JAV dolerių. Penkiolikos tūkstančių dolerių metinė įmoka keliaus į Romano mokslų kaupiamąją sąskaitą. Mama su vaiku taip pat gaus vienkartinę 110 tūkstančių išmoką, o minėtos sumos gali keistis atsižvelgiant į Pacino pajamas. Dalis šių lėšų teks sveikatos priežiūros išlaidoms, kurių nepadengia draudimas, taip pat iš jų bus perkamas namas Noor ir kūdikiui.

54 metų skiriama pora kartu pasirodė 2022-ųjų balandį. Šiemet birželį gimęs mažasis Romanas – ketvirtoji aktoriaus atžala. Niekada santuokos saitais neįsipareigojęs Pacino – trijų suaugusių vaikų tėvas: pirmagimę Julie Marie (34) pagimdė aktorystės mokytoja Jan Tarrant, dvynius Antoną ir Olivią (22) – aktorė Beverly D’Angelo, su kuria jis susitikinėjo šešerius metus ir ilgai kovojo dėl vaikų globos.