A.Schwarzeneggerio dukra Katherine susilaukė dukters: suteikė dvigubą vardą ir pavardę

Katherine Schwarzenegger ir Chrisas Pratas/„Scanpix“ nuotr.
Katherine Schwarzenegger ir Chrisas Pratas/„Scanpix“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-05-23 16:34
AA

Arnoldo Schwarzeneggerio dukra Katherine Schwarzenegger (32) su vyru aktoriumi Chrisu Prattu (42) džiaugiasi šeimos pagausėjimu – porai gimė antra bendra atžala, kuriai suteikė dvigubą pavardę.

Rašytoja Katherine Schwarzenegger ir aktorius, „Juros periodo pasaulio“ žvaigždė Chrisas Prattas atskleidė, kad jau sūpuoja antrąjį bendrą savo kūdikį.

Šeštadienį sutuoktiniams gimė dukra. Pora instagrame publikuotose žinutės paviešino ir jos vardą.

„Labai džiaugiamės galėdami pranešti apie mūsų antrosios dukters Eloizos Kristinos Schwarzenegger Pratt gimimą. Jaučiamės be galo palaiminti ir dėkingi“, – rašė mylimieji.

Žinia apie Katherine nėštumą pramogų pasaulį apskriejo 2021-ųjų pabaigoje. Ji pasirodė netrukus po to, kai moteris atšventė savo 32-ąjį gimtadienį.

Šia proga Chrisas jai skyrė jautrius žodžius: „Tu tokia nuostabi žmona, mama, pamotė ir gyvenimo draugė. Tiesiog neįsivaizduoju, koks pasimetęs būčiau be tavęs.“

2019 metų birželį susituokusi pora jau augina beveik dvejų metukų dukrą Lylą Marią. Ch.Prattas taip pat yra 9 metų sūnaus Jacko tėtis – berniuko susilaukė su buvusia žmona Anna Faris.

Gruodžio mėnesį šaltinis leidiniui „People“ sakė, kad Chrisas ir Katherine „džiaugiasi“, kad jų šeimoje atsiras dar vienas kūdikis: „Jie visada tikėjosi, kad Lyla turės dar vieną broliuką ar sesutę. Jie jaučiasi labai palaiminti.“

Katherine Schwarzenegger ir Chrisas Prattas/Vida Press nuotr.

Šaltinis teigė, kad Katherine „patinka būti mama“, ir pridūrė: „Lyla yra jos pasaulis.“

Tą patį mėnesį Katherine pasirodė „People Every Day“ tinklalaidėje , kur laidos vedėjai Janine Rubenstein papasakojo apie „palaimingą“ motinystės patirtį.

„Visada norėjau būti mama, visada labai laukiau šio gyvenimo tarpsnio ir labai juo džiaugiausi, - dalijosi ji. – Ir tikrai jaučiuosi tiesiog palaiminta, kad galiu tai patirti kartu su savo vyru, o jis – tiesiog geriausias.“