A.Stašaitytė-Masalskienė: „Reikia ne verkšlenti, o veikti“

Asta Stašaitytė-Masalskienė ir Arunas Valinskas / BTV nuotr.
Asta Stašaitytė-Masalskienė ir Arunas Valinskas / BTV nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-03-06 14:16
AA

Pirmą kartą išgirdusi apie „Raudonos nosies dienos“ šventę Asta Stašaitytė-Masalskienė sutriko: kas gali būti bendro tarp klounų ir ligonių? Tačiau visgi tai nėra taip nesuderinama, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Kovo 18-ą dieną Lietuvoje pirmą kartą bus švenčiama „Raudonos nosies diena“ – šventė, kurios metu nusišypsos kiekvienas vaikas. Šventinį renginį, kurį transliuos BTV, patikėta vesti Arūnui Valinskui ir Astai Stašaitytei-Masalskienei, kuri neslėpė iš pradžių gerokai nustebusi gavusi tokį pasiūlymą.

„Tiesą sakant, apie „Raudonos nosies dieną“ prieš tai nieko nebuvau girdėjusi. Net truputį sutrikau išgirdusi idėją – klounai, ligoniai... Sunkiai derinosi. Kai įsigilinau, supratau, kad tai – labai gražus netradicinis požiūris į gerus darbus. Ne verkšlenti reikia, o veikti“, – įsitikinusi moteris.

Daugiau sužinojusi apie projektą, ji nedvejojo, ar nori prie jo prisijungti: „Apsispręsti tikrai nebuvo sunku: labai nudžiugau , kad Lietuvoje gimsta tokia graži iniciatyva. Ir didžiuojuosi, kad šią naują, gražią ir nebanalią idėją siūlo būtent BTV”.

A.Stašaitytė-Masalskienė apgailestauja, kad šiais laikais, skubančioje ir modernėjančioje visuomenėje vis mažiau laiko lieka bendravimui. „Jei taip retai lankome artimus žmones, vadinasi, tikrai nerandame laiko nepažįstamajam, kuriam kartais tereikia šilto žvilgsnio, šypsnio ar delno... Toks projektas, tikiu, atkreips visuomenės dėmesį, kad būtent bendravimas yra vertybė“, – kalbėjo BTV laidų vedėja.

Pati du sūnus auginanti Asta įsitikinusi, kad visi vaikai turi išgyventi nuostabų vaikystės metą, turi džiaugtis, krėsti pokštus, daug šypsotis, kvatotis... „Labai noriu, kad kiekvienas vaikas tai patirtų“, – linkėjimus vaikams siuntė ji.

A.Stašaitytė-Masalskienė prisipažino šiek tiek nerimaujanti dėl to, ko iš jos, kaip scenos partnerės, tikisi kartu su ja renginį vesiantis Arūnas Valinskas. „Jis – profesionalus didelių renginių vedėjas, turi turtingą patirtį, todėl tikiuosi, kad tiesioginiame eteryje galėsiu į jį atsiremti“, – prisipažino ji.

„Raudonos nosies diena“ – projektas, suvienysiantis geriausius Lietuvos komikus ir scenos žvaigždes. Jo metu, kovo 18-ą dieną, bus renkamos lėšos organizacijai „Klounai be sienų“, kurios nariai lanko sergančius vaikus Lietuvos ligoninėse. Visi Lietuvos žmonės kviečiami ne tik aukoti pinigus, bet ir prisidėti kartu kuriant šventinę nuotaiką: pasipuošus raudonomis nosimis daryti gerus darbus, krėsti linksmus pokštus.

BTV kviečia visus, norinčius prisidėti prie šventinės nuotaikos kūrimo, atsiųsti savo nuotraukas su raudonomis nosimis BTV puslapyje socialiniame tinkle Facebook:  http://www.facebook.com/btv.lt?sk=app_256614477755963