A.Tapinas atvirai – kaip koronavirusas laužo kaulus: „Tarsi būtų tris kartus pervažiavęs volas”

Andrius Tapinas / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Žurnalistas, „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas šeštadienį socialiniuose tinkluose paskelbė, kad užsikrėtė koronavirusu. Sekmadienio vakarą į savo sekėjus besikreipęs Andrius papasakojo, kaip jaučiasi.

Pasak A.Tapino, jam pasireiškė visi koronaviruso infekcijai būdingi simptomai. Savo įrašu jis pasidalijo ir su Žmonės.lt skaitytojais.

„Ačiū visiems už gerus žodžius ir linkėjimus. Atsilaikysim ir viskas bus gerai.

Savijauta tokia vidutinė, užgulta nosis ir lengvas galvos skausmas, bet kaulų laužymas, visa laimė, praėjo ir šiąnakt jau galėjau normaliai miegoti. Ne ta patirtis, kurią norėčiau pakartoti.

Ir aš suprantu, kad medikų patarimai ir prašymai pasisaugoti jau visiems atsibodo ir mes pavargome nuo tos nuolatinės covidinės įtampos.

Bet visiems krepšinio sirgaliams arenose, visiems, kurie veržiasi į prekybos centrus ir vaikšto juose nusismaukę kaukes (nepatikėsit, bet Klaipėdos Akropolyje 80 proc. tokių) ir visiems, kurie apskritai piktinasi, kad kaukės varžo jų laisvę, aš noriu pasakyti vieną dalyką:

Kol kas man tai buvo tik dvi naktys. Kai laužo visą kūną. Rankas, kojas, nugarą. Kai tu vartaisi ir vartaisi, keisdamas pozas, kad kaip nors rastum tą išganingą, kur bent penkias minutes neskaudėtų ir būtų nors kažkiek ramybės, kai geri tabletes, bet jos nieko nepadeda. Nei pirmą nakties. Nei antrą nakties. Nei trečią. Nei ketvirtą. Ir ryto sulauki tarsi tave būtų tris kartus pervažiavęs volas su itin neblaiviu piliečiu už vairu. Ir visai nelauki dar vienos tokios nakties.

Ir čia man dar kol kas yra viena švelniausių šito „draugo“ formų. Bet neleiskit savo šventei sustoti. Tas netrukus būsiantis 1000 užsikrėtimų per dieną tikrai ne rodiklis“, – ironizavo A.Tapinas. 

Visgi žurnalistas pasidžiaugė, kad net staigiai sunegalavus, galėjo išreikšti savo valią Seimo rinkimuose. 

„Dar norėčiau pasakyti gerą žodį VRK ir joje dirbantiems žmonėms. Šiandien paskambinus ir paaiškinus apie situaciją, buvo sklandžiai ir greitai sudaryta galimybė balsuoti iš savizoliacijos vietos“, – rašė jis.

Andrius Tapinas (22 nuotr.)
+16
Skaitykite daugiau