A.Windsor – gražiausia britų karališkos šeimos moteris: nušluostė nosis K.Middleton ir M.Markle

Amelia Windsor / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ledi Amelia Windsor nušluostė nosį tiek Velso princesei Kate Middleton, tiek Sasekso hercogienei Meghan Markle. 42 vietą eilėje į Ddžiosios Britanijos monarcho sostą užimanti manekenė įvardinta pačia gražiausia karališkosios šeimos atstove.

Karališkosios šeimos nariai gyvena nuolatiniame dėmesio centre, tad nieko keisto, kad smalsuoliai aptarinėja net ir smulkiausias jų kasdienybės detales, įskaitant aprangą, šukuosenas ir makiažą.

Kaip rašo „Daily Express“, kartais žvelgiant iš šalies gali atrodyti, kad tik Kate Middleton ir Meghan Markle dalyvauja nuolatinėse stiliaus ir išvaizdos varžybose. Vis dėlto panašu, kad jos turi rimtą konkurentę.

Kaip rašo žurnalas „Tatler“, ledi Amelia Windsor pripažinta gražiausia Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos nare. Tokiu titulu ji pasipuošė prieš kelerius metus ir džiaugiasi iki šiol.

Amelia Windsor / AFP/„Scanpix“ nuotr.

27-erių metų ledi jau įvertino ir ją pastebėjusi garsi modelių agentūra „Storm Models“, dirbusi su tokiais supermodeliais kaip Cara Delevingne ir Kate Moss.

Karališkosios šeimos narę jau galima išvysti ir ant podiumo – ji demonstruoja prestižinių mados namų, tokių kaip „Dolce & Gabbana“, drabužius.

Amelios Windsor gyvenimas yra kur kas mažiau stebimas smalsuolių akių, nei K.Middleton ar M.Markle.

27 metų Amelia šiuo metu yra 42-oji eilėje į Didžiosios Britanijos monarcho sostą. Ji yra Kento hercogo anūkė, trečios eilės princo Williamo ir princo Harry pusseserė.

Ledi Amelia Windsor (30 nuotr.)
+24
Skaitykite daugiau