A.Zuokas prakalbo apie mylimąją Augustą ir buvusios žmonos teiginius, kada ji atsirado

Artūras Zuokas su smuikininke Augusta Jusionyte / Irmanto Gelūno nuotr.
Artūras Zuokas su smuikininke Augusta Jusionyte / Irmanto Gelūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-06 21:30
AA

Gegužės pabaigoje politikas Artūras Zuokas (54) pirmąkart viešai pasirodė su nauja mylimąja. Portalo Žmonės.lt žiniomis, į Lietuvos meno pažinimo centre „Tartle“ vykusį naujos parodos atidarymą jis atvyko su širdies drauge Augusta Jusionyte (37). Nors tuo metu politikas komentarų nedalijo, po dviejų savaičių jis ryžosi apie naują meilę papasakoti daugiau.

Politikas Artūras Zuokas naują mylimąją pristatė pasirodė parodos „Vilnius amžinai. Dailės kūrinių ir vadovų po miestą dialogas“ atidaryme. Su žavia moterimi jiedu laikėsi susikibę už rankų ir noriai pozavo fotografams.

Portalo Žmonės.lt žiniomis, tai – nauja A.Zuoko mylimoji, smuikininkė Augusta Jusionytė. Muzikantė A.Jusionytė koncertuoja su Naujų idėjų kameriniu orkestru NIKO.

Pora viešame renginyje pasirodė pirmą kartą. Praėjus dvejoms savaitėms po šio pasirodymo, apie širdį užvaldžiusius jausmus A.Zuokas daugiau prakalbo delfi.lt laidoje „Kasdienybės herojai“. Jis pripažino, kad yra labai įsimylėjęs ir mylimas, o su septyniolika metų jaunesne mylimąja Augusta jų ryšys užsimezgė natūraliai.

Artūras Zuokas su smuikininke Augusta Jusionyte / Irmanto Gelūno nuotr.

„Vis dar esame vienas kito pažinimo procese. Nesu šoklys iš vienų santykių į kitus. Esame diskutavę apie metų skirtumą, bet suprasti mus gali tik tie, kurie patys tai patyrę, to neišmoksi iš knygų“, – sakė jis.

A.Zuokas pakomentavo ir jo buvusios žmonos Agnės Zuokienės įrašą, kuriame moteris teigė, kad smuikininkė Artūro gyvenime atsirado prieš dvylika metų. A.Zuokas tai paneigė ir pasakė, kad dabartinė jo moteris gyvenime atsirado tik skyrybų proceso metu.

„Kartais žmonės, norėdami pateisinti save, ieško priežasčių, nors tai yra klaidingas kelias. Mes su Agne skyrybų procese oficialiame jau beveik treji metai, o dar metus gyvenome po vienu stogu, bet ne viename miegajame. Priežastis, kad mūsų skyrybų priežastis – nauja moteris mano gyvenime, yra netiesa“, – „Kasdienybės herojuose“ kalbėjo A.Zuokas.

Artūras Zuokas su smuikininke Augusta Jusionyte / Irmanto Gelūno nuotr.

Vyras taip pat prabilo apie vaizdo įrašą iš neva bendrų šeimos atostogų, kuriame Augusta, vilkinti maudymosi kostiumėliu, griežia smuiku. Jis atsakė į klausimą, iš kur A.Zuokienė gavo šį vaizdo įrašą.

„Iš mano kompiuterio. Jis, kaip dažnai būna šeimose, buvo prieinami visiems šeimos nariams, tačiau mes jau pusę metų gyvenome atskirai. Agnė jau buvo pareiškusi ir tėvams, ir vaikams, ir man, kad su manimi skiriasi“, – tikino jis.

Kur filmuotas minėtas vaizdo įrašas, A.Zuokas neatskleidė.

Jis pridūrė, kad su dabartine širdies drauge vis dar eina vienas kito pažinimo keliu ir kartu dar negyvena, nes Augusta daug koncertuoja. 

Artūras Zuokas su mylimąja Augusta Jusionyte (7 nuotr.)
+1

Jis pridūrė, kad kiti santykių žingsniai – vaikai, vedybos – yra abipusis susitarimas ir jų prognozuoti nenori, tačiau nuoširdūs santykiai turi baigtis abipusiu įsipareigojimu.

Žmonės.lt primena, kad anksčiau A.Zuokas buvo vedęs Agnę Zuokienę. Žinia apie jų skyrybas žiniasklaidoje pasklido 2019-ųjų birželio viduryje.

2021-ųjų spalį Artūro ir Agnės Zuokų skyrybų byloje padėtas taškas – Vilniaus apylinkės teismas oficialiai nutraukė jųdviejų santuoką.