„Acne Studios“ reklaminės kampanijos žvaigždėmis tapo homoseksuali juodaodžių pora ir būrys jų vaikų

Kordale'as Lewisas ir Kalebas Anthony su vaikais / „Acne Studios“ nuotr.
Kordale'as Lewisas ir Kalebas Anthony su vaikais / „Acne Studios“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
A
A

Švediškas prekės ženklas „Acne Studios“ rašo naujus istorijos puslapius. Šis drabužių gamintojas savo reklaminei kampanijai pasirinko homoseksualią juodaodžių porą ir būrį jų vaikų. Tai pirmas kartas kai didžiulės reklaminės kampanijos žvaigždėmis tapo juodaodžių šeima, priklausanti LGBT.

Reklamos žvaigždės – šešerius metus kartu gyvenantys amerikiečiai Kordale'as Lewisas ir Kalebas Anthony bei jų keturi vaikai: Desmiray, Maliyah, Kordale jaunesnysis and Kalebas jaunesnysis.

„Tai puikus būdas pabrėžti, kad nepaisant to, jog visos šeimos yra skirtingos, mus sieja meilė ir noras viso ko geriausio mūsų vaikams. Nėra tokio dalyko, kaip normali šeima. Visos šeimos normalios“, – sakė „Acne Studios“ kūrybos direktorius Jonny Johanssonas.

Nei Kordale'as, nei Kalebas nedirba modeliu. Tačiau kartą jau ragavo modelio duonos. 2014-aisiais jie tapo interneto sensacija, kai pasidalijo nuotrauka, kurioje buvo užfiksuota, kaip ryte ruošia savo dukras į mokyklą. Fotografija tarsi virusas pasklido internete, mat žmonių reakcijos buvo dviprasmiškos. Tais metais „Nikon“ pasinaudojo ažiotažo sulaukusia istorija ir pakvietė juos nusifilmuoti reklamoje.

Dabar Kordale'o ir Kalebo istorija susidomėjo „Acne Studios“. Mados prekės ženklas surengė žavią jų šeimos fotosesiją ir sudėjo visus taškus ant i, išspausdindamas interviu su įsimylėjėliais.

Kordale'as Lewisas ir Kalebas Anthony su vaikais
Kordale'as Lewisas ir Kalebas Anthony su vaikais / „Acne Studios“ nuotr.

Perspausdiname „Acne Studios“ interviu su Kordale'u ir Kalebu ištraukas:

Jei jūs nieko prieš, gal galėtume pradėti interviu nuo jūsų pasakojimo apie savo šeimas, kuriose užaugote?

Kalebas: Aš esu kilęs iš Atlantos. Čia gimiau ir užaugau. Mano ir Kordale'o patirtys – visiškai skirtingos. Mano tėvai yra susituokę jau 30 metų. Mano vaikystės namuose buvo šuo, balta tvora, sutariantys tėvai. Abu mano tėvai išsilavinę. Tokį gyvenimo modelį jie įskiepijo ir man.

Mano tėvas dirbo draudimo srityje daugiau nei 30 metų, o mama – pardavimų. Dabar jie abu turi nuosavus verslus. Manau, kad noriu gyventi taip, kaip jie gyveno, ir perduoti šeimai tas vertybes, kurias tėvai perdavė man.

Kordale'as: Aš esu iš Čikagos. Turiu tris biologinius vaikus – vyresnieji trys yra mano biologinės atžalos. Prisimenu tik kartą matęs savo tėvą, nes jis sėdo į kalėjimą už dvigubą žmogžudystę, kai man buvo dveji. Mano tapo mama priklausoma nuo narkotikų, kai man buvo penkeri. Ji vartoja narkotikus iki šiol. Tai buvo nedraugiška aplinka augti. Vis kraustydavausi po globėjų namus.

Susipažinau su savo vaikų motina, kai man buvo 15-ka. Po metų ji pastojo. Baigiau mokyklą, įstojau į koledžą. Pasimokiau dvejus metus, bet taip jo niekada ir nebaigiau. Tuomet persikėliau į Atlantą ir po dvejų metų sutikau Kalebą. Mes kartu jau šešerius metus.

Man patinka būti tėvu. Esu šeimos žmogus, tai mano gyvenimas. Tai viskas, ką aš žinau – auginau vaikus nuo paauglystės.

Kur dabar jūsų vaikai?

Kalebas: Per vasarą mes stengiamės nuvežti vaikus pas senelius. Vos tik baigiasi mokslo metai, mes klausiame: „Kas nori jų?!“

Kordale'ai, ar tu jautiesi patogiai kalbėdamas apie savo trijų vaikų atsiradimą ir seksualinės orientacijos atskleidimą?

Kordale'as: Aš visada žinojau, kad esu gėjus – mane visada traukė vyrai. Manau, paaugliui, augusiam Ilinojuje, nebuvo kieta apie tai kalbėti, todėl stengdavausi trintis su ypač vyriškais, raumeningais vaikinais, kad visa tai nuslėpčiau. Užsiimdavau seksu su merginomis, nors žinodavau, kad tai nėra tai, ko noriu. Nesisaugojau mylėdamasis, tačiau nebuvau tikras, kad pirmieji du vaikai išties yra mano tol, kol nepadarėme DNR testo. Taigi, kai ji laukėsi mūsų trečio vaiko, aš jai pasakiau, kad esu gėjus. Ji man atsakė: „Tu išties toks gėjiškas!“ Ji tai visą laiką įtarė. Mes išsiskyrėme ir po kelių mėnesių gimė mano sūnus. Destiny ėmė susitikinėtu su kitu vaikinu, o aš išsikrausčiau į Atlantą.

Į Atlantą išsikraustei be vaikų?

Kordale'as: Iš pradžių viskas buvo puiku, bet vaikinas, su kuriuo ji gyveno, buvo didelis homofobas. Jis buvo labai nepagarbus, nuolat prasivardžiuodavo, o vyro elgesys daro didelę įtaką moteriai. Buvo metas, kai visai nemačiau savo vaikų, tačiau Destiny pastojo ir paprašė manęs, kad atvykčiau pasiimti vaikų. Tai nutiko 2013 metais. Ji dirbo pilnu etatu, vaikams prastai sekėsi paruošiamojoje mokykloje, jų nieks neprižiūrėjo, o Destiny vaikinas turėjo problemų su teisėsauga dėl prekybos narkotikais. Destiny prarado namus, nes pasitraukė iš valstybinės paramos programos. Žinojau, kad negaliu tiesiog atvažiuoti ir pasiimti vaikų, neturėdamas pilnos globos teisių. Todėl su Kalebu kreipėmės į teismą ir laimėjome globą 2014 metais.

Ar Atlantoje kada nors susidūrėte su homofobija?

Kordale'as: Niekada.

Kalebas: Žmonės galbūt ir apkalba mus, bet niekada to nedaro į akis. Mes užsiimame komandiniu sportu, tad vienu momentu treneris susimėtė, kad mūsų sūnus turi du tėčius. Tačiau šiai komandai priklausome jau trejus metus ir per tą laiką nepatyrėme jokių negatyvių emocijų. Kartu su vaikinais susėdame, išgeriame. Niekada nieko blogo nenutiko net mokykloje. Juolab, kad mes nesame labai manieringi. Priešingai, abu esame gana vyriški.

Ar būna, kad žmonės pamano, jog esate tiesiog du draugai, kurie turi vaikų ir kartu leidžia laiką.

Kalebas: Galbūt. Kartais.

Kaip vaikai mokykloje reaguoja į tai, kad Maliyah, Desmiray ir Kordale'as jaunesnysis turi du tėčius?

Kalebas: Buvo metas, kai vaikus iš mokyklos dažniausiai pasiimdavo Kordale'as. Ir štai vieną dieną pasirodžiau aš. Vienas vaikas paklausė: „Palauk, aš maniau, kad tas kitas vyrukas yra tavo tėtis. Tu turi du tėčius? Kaip kieta!