Adele išvaizdos pokyčių priežastis – naujas gyvenimo būdas

Adele/Socialinių tinklų ir Vida Press nuotr.
Adele/Socialinių tinklų ir Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-01-16 18:53
AA

31-erių hito „Hello“ atlikėja Adele Naujuosius metus pasitiko atostogaudama su bičiuliais Harry Stylesu ir Jamesu Cordenu Jungtinei Karalystei priklausančioje saloje. Adele gerbėjai netruko pastebėti – jos išvaizda kardinaliai pasikeitė.

Skyrybas su vyru Simonu Koneckiu neseniai išgyvenusios Adele bičiuliai tikina, kad išvaizdos pokyčiai su tuo neturi nieko bendra.

45 kg. atsikračiusi superžvaigždė šiuo metu intensyviai pluša sporto salėje dėl savo pačios sveikatos ir geresnės savijautos. 

 

Aplinkiniai, kuriems teko kada nors susidurti su dainininke, yra įsitikinę, jog jos kūno formų pasikeitimas niekada nebuvo susijęs su troškimu įsisprausti į mažesnio dydžio suknelę. Adele jau kurį laiką nevartoja alkoholio ir sveikai maitinasi. Sportas ir sveika gyvensena –  du faktoriai, dėl kurių ji išoriškai išties pasikeitė.

Nuogąstavimus gerbėjams kelia tik tai, kad sulieknėjusi dainininkė praras savo nuostabų balsą. O ir albumo nebuvo jau seniai – „25“ įrašytas 2015 metais. Bet dainų autorius ir atlikėjas Ryanas Tedderis, dirbęs su Adele prie populiariųjų „Rumour Has It“ ir „Turning Tables“, užsiminė gana dažnai susitinkantis su atlikėja, visiškai atsigavusia po skyrybų.

Kaip ir žadėjo, skyrybų reikalų su Simonu Koneckiu dainininkė niekam nekomentavo.

Tik „US Weekly“ pacitavo teismo dokumentą, kuriame teigiama, kad Adele padovanojo Simonui savo namus Beverli Hilse. Dėl sūnaus globos jie irgi, regis, sutarė taikiai. O visų niuansų (pavyzdžiui, kaip pora, kuri, kaip paaiškėjo, nebuvo pasirašiusi vedybų sutarties, pasidalijo turtą) publika greičiausiai niekada ir nesužinos. Adele moka saugoti paslaptis, o Simonas apskritai turbūt nėra išsakęs nė vieno komentaro.

Adele (36 nuotr.)
+30