Adele paskutinę akimirką atšaukė koncertus: žinią pranešė verkdama

Adele / Simono Emmetto nuotr.
Adele / Simono Emmetto nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-01-25 09:52
AA

Po šešerių metų pertraukos albumą „30“ išleidusi dainininkė Adele išgyvena sudėtingą etapą – britų atlikėja turėjo atšaukti visus numatytus pristatymo koncertus Las Vegase. Pranešdama šią žinią, dainininkė apsipylė ašaromis.

Britų muzikos žvaigždė likus vos vienai dienai iki pirmojo albumo „30“ pristatymo koncerto Las Vegase pasidalijo jautriu vaizdo įrašu, kuriame nesugebėjo nuslėpti emocijų. Adele apgailestavo – ji priversta atidėti planuotus koncertus.

Pasak dainininkės, to priežastis paprasta – koronavirusu susirgo pusė jos komandos narių. Dėl pandemijos vėluoja ir siuntos, kuriose gabenama pasirodymas reikalinga įranga.

Adele albumo „30“ pristatymo turas turėjo prasidėti sausio 21-ąją legendiniame Las Vegaso viešbutyje „Caesar's Palace“.

„Aš labai atsiprašau, bet mano pasirodymas dar neparuoštas“, – vaizdo įraše emocijų neslėpė Adele.

„Padarėme visiškai viską, ką galėjome, kad jį laiku surengtume ir kad jis būtų pakankamai geras jums, tačiau mums koją pakišo siuntų pristatymų vėlavimai ir COVID-19. Pusė mano komandos serga koronavirusu, jie vis dar kenčia nuo to, tad neįmanoma užbaigti pasirodymo laiku, o aš negaliu jums duoti to, ką noriu šiuo metu. Esu išsekusi.

Atsiprašau, kad taip įvyko paskutinę minutę. Daugiau nei 30 valandų nemiegojome ir bandėme viską suorganizuoti, bet mums pritrūko laiko. Esu nusiminusi ir jaučiu didelę gėdą“, – apgailestavo dainininkė.

Vis dėlto britų muzikos žvaigždė savo gerbėjams žadėjo, kad  visos koncertų datos bus perkeltos, o daugiau informacijos bus paskelbta netrukus.

Kaip rašo „People“, emocingas vaizdo įrašas buvo nufilmuotas planuoto pasirodymo išvakarėse viešbučio kambaryje Las Vegase.

„30“ – pirmasis albumas, kurį Adele išleido po šešerių metų pertraukos nuo tada, kai 2015 m. pasirodė jos trečiasis studijinis įrašas „25“. Naujojo albumo prodiuseriai – su baladžių karaliene jau susidirbę Gregas Kurstinas, Maxas Martinas, Shellbackas ir Tobiasas Jesso Jr. Šįkart prie komandos prisijungė dar du nariai – Inflo ir Ludwigas Göranssonas.