Agnė Gilytė dalijo patarimus, kaip moterims gražiai atrodyti biure

Agnė Gilytė dalijo patarimus, kaip atrodyti ofise / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kaip tinkamai pasiruošti verslo kelionei ir kartais iš vos kelių drabužių sukurti ne vieną ir ne du skirtingus derinius? Apie tai ir dar daugiau ketvirtadienio vakarą verslios sostinės moterys pasikalbėti susirinko mados namuose.

Į naudingus ir dažnai kiekvienai skubančiai moteriai ramybės neduodančius klausimus apie biuro aprangą atsakinėjo stilistė Agnė Giliytė, o diskusiją vedė žurnalistė ir televizijos bei radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė.

Seminaro metu buvo išsklaidyti visi mitai apie nuobodoką ir nieko naujo nepasiūlantį biuro stilių, o populiarūs mados namai pristatė naują verslo moteriai skirtą pavasario/vasaros kolekciją – tinkančią biurui, tačiau tikrai nenuobodžią ir paliekančią neišdildomą įspūdį.

Renginio metu gausiai susirinkusiai moterų auditorijai taip pat buvo pristatytas naujas FG ATELIER katalogas-žurnalas. „Tai nėra įprastas katalogas, kuriame sudėtos tik gražios kolekcijos nuotraukos, mums svarbi visapusiška nauda moterims su kuriomis dirbame ar dirbsime ateityje. Todėl mes sakome, kad šis katalogas labiau yra įkvepiantis žurnalas, kurtas su meile ir atsidavimu, jame galima rasti verslių moterų ir net žinomų vyrų interviu apie gyvenimą, stilių ir tikslus. Taip pat žurnale rasite Agnės Gilytės stiliaus gidą skubančioms moterims ir dar daug naudingos informacijos, skirtos mūsų klientams, kurie tiek gyvenime, tiek stiliuje siekia aukščiausios kokybės”, – pasakojo Emilija Pečiulytė.

Vilniaus vartuose įsikūrę mados namai maloniai kviečia visas išskirtinumo ir ypatingo dėmesio pasiilgusias moteris bei vyrus apsilankyti ir konsultuotis įvairias stiliaus bei aprangos klausimais. Taupantiems laiką - drabužius galite įsigyti internetu.

Biuro apranga: kokia ji turėtų būti? (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau