Agnė Gilytė: „Mes turime per daug drabužių, skirtų ne savo gyvenimui“

Žurnalas „Žmonės“
Žurnalas „Žmonės“
Šaltinis: „Žmonės“
2018-10-24 11:58
AA

Žymiausia asmeninė stilistė Lietuvoje Agnė GILYTĖ (34) į kiekvieną gyvenimo iššūkį neria stačia galva. Šįkart savo klientes ji žada pradžiuginti papuošalų baru, kurio duris netrukus atvers. „Aš – adrenalino fanatikė: kai tik gyvenimas nusistovi ir tampa tykiu vandenėliu, man tai nebetinka ir imu ieškoti naujovių“, – nuo susikaupusių emocijų svaigsta Agnė.

Tačiau toks užimtumas tikrai netrukdo jai dirbti įprasto darbo – tikrinti klientų spintas ir eiti su jais į parduotuves atnaujinti garderobo. Agnė sako, kad šiais stilistų nestokojančiais laikais išlikti tarp geriausiųjų jai padeda bendravimo kultūra. „Žinote, Agne, kodėl jus pasirinkau? – atvirauja viena. – Dėl to, kad galiu paprastai su jumis kalbėtis. Nebijau jums atverti savo spintos, nebijau padaryti klaidų – jūs man keliate pasitikėjimą.“ Tai ir yra mano stiprybė, noriu tikėti, kad kompetencija – taip pat.“

Agnė pastebi, kad lietuvės nereikalauja neįmanomų dalykų, bet nori atrodyti lieknos ir jaunos. Jos nesupranta, kodėl kolegė su tuo pačiu sijonu atrodo kaip gazelė, o ji – kaip vargšė. Bėda ta, kad visos spintos jų pilnos. 

„Kai sulieknėsiu, kai pakeisiu darbą, kai gyvenimas bus tobulas – tada ir dėvėsiu tuos gražius drabužius“, – įsikalba moterys, o kol tai nutiks – vilki baisius maišus. Iš tiesų visos gali dėvėti beveik viską, tik reikia žinoti, kaip ir su kuo.

Sunkiausia, sako, priversti moterį susitaikyti su esamu kūnu. Tačiau visas figūras galima gražiai aprengti: „Nėra liemens? Galima jį padaryti, o gal jo visai ir nereikia, gal galima kitur tą gėlę įsegti... Ir moteris, žiūrėk, pražysta.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“