Agnė Gilytė: „Neturėtume sau užduoti klausimo: šilta ar stilinga?“

Agnė Gilytė / Agata Gri Photography nuotr.
Agnė Gilytė / Agata Gri Photography nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-09-18 12:40
AA

Stilistė Agnė Gilytė tikina, kad pirmasis žvarbaus vėjo gūsis kiekvieną rugsėjį sugrąžina moteris prie naujomis mados tendencijomis nukrautų lentynų. „Langeliai ar dryželiai, ryškus neoninis ar klasikinis, pabrėžiantis taliją ar over-sized – tokiu minčių chaosu neretai pasitinkame naują sezoną“, – sako A. Gilytė ir prasitaria, jog bene blogiausias klausimas kurį rudenį sau užduoda moterys: „Šilta ar stilinga?“.

„Konsultuodama klientes stiliaus klausimais pastebėjau, jog daugelis moterų, vasarą besipuošusių elegantiškomis suknelėmis, rudenį pasitinka nusiteikusios apsimuturiuoti megztiniais ir striukėmis. Bestebint šį kontrastingą rudens virsmą gimė idėja sukurti stilingą paltą, kuris be kita ko būtų šiltas ir praktiškas, puikiai derantis prie harmoningos ir neperkrautos spintos”, – naujojo „Spintos kapsulės“ kūrinio gimimo užkulisiais dalinasi A. Gilytė.

Agnė Gilytė / Agata Gri Photography nuotr.

Daugumoje greitosios mados parduotuvių dabar galite rasti karščiausias sezono naujienas atkartojančius, tačiau itin prastos sudėties viršutinius rūbus. „Juose geriausiu atveju tėra keliasdešimt procentų natūralaus pluošto“, – sako A. Gilytė.

„Norėdami moterims pasiūlyti išskirtinės kokybės paltą iškart sutarėme, jog jis turi būti ne tik gražus akiai, bet ir pagamintas iš natūralaus audinio. Neseniai dienos šviesą išvydusio palto sudėtyje yra 98% vilnos, tad jis apsaugo ir nuo permainingų rudens orų, ir vėjo“, – sako stilistė.

Drauge su lietuvių prekės ženklu „inAvati“ sukurtas paltas lengvai derinamas ir universalus, tinkantis visiems figūrų tipams, o spalvų paletė parinkta taip, kad tiktų prie jau turimo garderobo.

Agnė Gilytė / Agata Gri Photography nuotr.

Anot A. Gilytės, norint išvengti kasmetinio galvos skausmo renkantis viršutinius rūbus, reikėtų atkreipti dėmesį į drabužio universalumą. Rinkitės tokį rūbą, kuris dailiai atrodo ir prasegtas, ir užsegtas – tuomet galėsite jį dėvėti ir pereinamuoju sezonu, ir atšalus orams. Taip pat įvertinkite ar patogiai jausitės po juo vilkėdami ne tik plonesnius rūbus, bet ir stambesnio audinio mėgstamą megztinį.

„Šiais laikais rūbai nebeturi griežto sezoniškumo. Prie rudeninio palto puikiai gali derėti ir lengvo audinio gėlėta suknelė, ir „sunkesnis“ žieminis garderobas. Drabužių derinimas – tik jūsų fantazijos klausimas“, – pataria stilistė.