Agnė Gilytė pristato stiliaus DNR: kaip išgelbėti savo spintą?

Agnė Gilytė / Agatos Gri nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmosios lietuviškos knygos apie stilių autorė Agnė Gilytė pristato unikalų projektą – „Spintos kapsulė“. Stilistės sukurtą universalią spintą sudaro penki lengvai derinami drabužiai: trijų rūšių vienspalviai marškinėliai (pilki, juodi, balti), figūrą lengvai formuojantis trikotažinis sijonas ir midi suknelė.

Stilistė atskleidžia, kad projekto idėja atsirado matant, jog daugelis klientų kasdien rymo prie spintos nerasdami ką apsirengti: „Per metus aplankau labai daug spintų, susipažįstu su nemažai žmonių, įsigilinu į jų poreikius, sudarau pirkinių sąrašus. Kartu su klientais nueinu tūkstančius žingsnių ieškodama to, ko jiems trūksta. Dažniausiai spintas „išgelbėja“ paprasti, universalūs, lengvai derinami ir nepretenzingi drabužiai. Jie tarsi apjungia tai, ką žmogus jau turi spintoje ir padeda sukurti naujus derinius. „Spintos kapsulė“ padės surasti tai ko mums labiausiai reikia, tačiau sunkiai sekasi surasti įprastose parduotuvėse“, – savo atradimais dalinasi A. Gilytė.

Drabužių spalvas ir siluetus A. Gilytė išbandė pati, o klientams pasiūlė tik tai, kuo pati tiki, ką pati vilki ir ką rekomenduoja savo klientams bei visiems, kurie nenori apsikrauti daiktais ir ryte rymoti prie spintos nerandant, ką apsirengti.

Agnė Gilytė / Agatos Gri nuotr.

„Spintos kapsulėje“ esančius rūbus galima dėvėti visus metus, nepaisant sezonų. Jie tinka kurti ir kasdieniams, ir formaliems, ir laisvalaikio deriniams. Juos norisi vilkėti visur, visada ir prie visko. „Geriausi deriniai – su visais tavo garderobe jau esančiais drabužiais. Jie tiesiog būtini kiekvienai spintai: ir minimalizmo karalystei, ir tai, kurioje vyrauja margi ir spalvoti drabužiai. Kartais būtent dėl to ir nerandame ką apsirengti, nes visko per daug, viskas marga ir neaišku kas su kuo dera”, – ilgamete patirtimi dalinosi A. Gilytė.

Paprastumas ir universalumas – tai du žodžiai, geriausiai apibūdinantys stilistės naujausią projektą: „Džiaugiuosi galėdama pristatyti drabužius, kuriuos pati vilkiu jau ne vienerius metus, kurie padėjo išgelbėti ne vieną spintą ir su kuriais galima sukurti begales naujų derinių, derinant su jau turimais daiktais iš savo spintos. Paprasta, artima, kokybiška ir lengvai derinama”, – atskleidžia stilistė A. Gilytė.

Savo elektroninėje parduotuvėje stilistė pristatė derinių su drabužiais iš „Spintos kapsulės“, o savo socialiniuose kanaluose žada kasdien pateikti dar daugiau šių drabužių vilkėjimo idėjų.

Skaitykite daugiau