Agnė Gilytė: „Spinta pilna drabužių, bet vis tiek nežinai, ką apsirengti? Turiu tau idėją“

Agnė Gilytė/Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Mačiau visokių spintų, žavėjausi skirtingais deriniais, stebėjau gražias spintų ir stilių transformacijas, todėl žinau, ko reikia moterims, kai kalba eina apie drabužius. Jei jauti, kad nežinai, ką apsirengti, negali apsispręsti, kas tau patinka, dvejoji, kas tau tinka, jei, atrodo, spinta pilna drabužių bet vis tiek nežinai, ką apsirengti, turiu tau idėją“ – dalinasi prekinio ženklo „CAPSULE by Agnė Gilytė“ kūrėja stilistė Agnė Gilytė.

A.Gilytė įsitikinusi, kad stiliaus pokyčiai turi labai stiprią įtaką moterų vidinei savijautai, tad dirbdama asmenine stiliste ir apsipirkimo konsultante, ji prieš dvejus metus įkūrė savo prekinį ženklą. Jo esmė - minimalizmo ir „lengvos“ spintos idėja. Čia klientės randa universalių, lengvai derinamų, kokybiškų drabužių, kurie tinka ir tarpusavyje, ir prie kitų spintose esančių drabužių.

Agnė Gilytė/Asmeninio archyvo nuotr.

„Matau, kaip moterys dvejoja, ką rengtis, nepasitiki savo sprendimais, o gal tokių ir neranda, tad kurdama savo Spintos kapsulę atsižvelgiu į visas tokio tipo problemas. O didžioji vasaros naujiena – konkursas moterims, kurios būtent taip ir jaučiasi: pasimetusios prie savo spintos. Džiaugiuosi turėdama galimybę padėti joms spręsti šias problemas“ – šypsosi Agnė.

Stilistė skelbia konkursą, kurios nugalėtojai padovanos pilną derinį iš „CAPSULE by Agnė Gilytė“ bei patarsiu, kaip jį dėvėti ir derinti su kitais drabužiais bei aksesuarais. Be to, iš nuotraukų išanalizuos laimėtojos spintos tipą ir duos patarimų, kaip turėti ką apsirengti ir kasdien sulaukti komplimentų.

Agnė Gilytė/Asmeninio archyvo nuotr.

Konkurso eiga: apsivilkite 5 skirtingus derinius iš savo spintos, nusifotografuokite ir išsiųskite el.paštu [email protected] kartu su trumpu prisistatymu bei savo stiliaus patirtimis (pirkimo įpročiai, spintos problemos ir derinimo iššūkiai).

Tobula spinta jau visai čia pat, tad lauksime nuotraukų ir padėsime ją išspręsti!

Skaitykite daugiau