Agnė Grigaliūnienė: „Laimė yra lapė“

Renginio akimirkos parduotuvėje "Children City" / Gedimino Gražio nuotr.
Renginio akimirkos parduotuvėje "Children City" / Gedimino Gražio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-29 10:24
AA

Žaislų parduotuvė vaikams „Children City“ tęsia iniciatyvą „8 minutė“, kurios metu tėvai kviečiami praleisti daugiau kokybiško laiko su vaikais.

Šį kartą „8 minutė“ vyko žaislų parduotuvėje Children City. Vaikai ir tėveliai kartu su profesionalia aktore Daiva Rudyte įsitraukė į improvizacinį knygos „Laimė yra lapė” skaitymą.

„Grįžtame po vasaros atostogų tęsdami aštuntos minutės iniciatyvą su savo gerais draugais knygų leidykla „Tikra knyga”. Pakvietėme šeimas į renginį, norėdami tėvams ir vaikams parodyti, kad knygų skaitymas gali būti ne prievolė, bet žaismingas ir įtraukiantis procesas visai šeimai. Naujoji, nepaprastai graži, šilta ir laimės pilna Evelinos Daciūtės bei Aušros Kiudulaitės knyga „Laimė yra lapė“ šiandien mums labai pagelbėjo. Man labai patinka knygos pavadinimas. Juk laimė yra kaip lapė” – šypsodamasi kalbėjo Children City įkūrėja ir iniciatyvos „8 minutė” pradininkė Agnė Grigaliūnienė.

„Jau pats knygos pavadinimas „Laimė yra lapė“ užduoda tam tikras temas, kurias galima aptarti su vaikais, skaitant šią knygą. Ar kada susimąstėte, kokia yra laimės spalva arba ko reikia, kad būtum laimingas? Kiekvieno susitikimo metu aš užduodu šitą klausimą vaikams. Ir niekada negauna vienodo atsakymo. Ir tai labai gerai. Man atrodo, kad svarbiausia yra kalbėtis su vaikais. Visomis temomis. O kalbėtis apie laimę – netgi būtina.“ - sako aktorė Daiva Rudytė.

Renginio akimirkos parduotuvėje "Children City" (12 nuotr.)
+6