Agnė ir Jonas Mačiuliai: „Mums patinka būti jaunais tėvais!“

Jonas Mačiulis su šeima
Jonas Mačiulis su šeima
Šaltinis: „Žmonės“
2017-09-06 11:55
AA

Ketvirtą sezoną Madrido „Real“ komandoje rungtyniausiantis vienas iš Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės lyderių Jonas MAČIULIS (32) savo palaikymo komandą – žmoną Agnę (29) ir dukrytes Kamilę (7), Klaudią (3) bei Kotryną (2) – jau išlydėjo į Ispaniją. Rugsėjo 7-ąją ten prasideda mokslo metai, o mėnesio viduryje prie šeimos prisijungs ir Jonas.

Šią vasarą jis atostogavo rekordiškai daug – net šešias savaites, tad ir šeimai galėjo skirti daugiau laiko. Su Agne buvo Kuboje, su Kamile ir Klaudia išplaukė į kruizą „Disney Magic“. Vis dėlto prisipažįsta – mielesnės vietos už gimtąją Karmėlavą nėra. „Čia viskas sava – aplinka, draugai. Net lietus čia mielesnis nei svetur“, – nostalgiškai kalba. Ir mergaitėms atostogauti tikras rojus.

Kai būna Madride, persiorientuoja, kad tai – namai. Čia šeima gyvena gana griežtu ritmu: pietūs, vakarienės, vaikų lovos tuo pačiu laiku. Keturis namų kampus laikanti Agnė sako įpratusi tvarkytis savarankiškai. Rytais ji išvežioja mergaites į mokyklą, darželius, tada turi dieną sau. Apie ketvirtą popiet jas susirenka ir keliauja tai į būrelius, tai į parką. „Aišku, artimųjų, kurių nėra su mumis, pagalbos trūksta, bet ne veltui žmonės kalba, kad nuo trečio jau pradedi vaikų nebeskaičiuoti. Sunkiausia buvo, kai gimė antra. Trečia jau nelabai ir pasijuto. Tik rankų pristinga – negaliu visų trijų už delniukų paimti.“

Tačiau moteris nesiskundžia, kad dirba tik mama – ji visada žinojo, kad vyks paskui vyrą, kad ir kur nuneštų jo karjeros vingiai. O laiko daryti savo karjerą dar spės grįžusi į Lietuvą. „Žmonės dabar galvoja apie karjerą, vaikus keturiasdešimties prisimena. O mes susitvarkėme, kol jauni... pagerinom demografinę padėtį – turim po pusantro vaiko“, – juokiasi.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite: