Agnė Jagelavičiūtė: „Aš kartais uždirbu labai daug pinigų“

Agnė Jagelavičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Neseniai mados žurnalo „L'officiel mada” vyr. redaktore tapusi Agnė Jagelavičiūtė neslepia – jos daili išvaizda per mėnesį atsieina kelis tūkstančius eurų. Tiesa, Agnė socialiniuose tinkluose turi per 170 tūkst. sekėjų, todėl daugybę kosmetikos, drabužių ir procedūrų ji gauna už gražią žinutę internete.

Nesunku pastebėti – Agnė stipriai pasikeitusi. Moteris nusirėžė ilgus priaugintus plaukus, liemuo tapo dar lieknesnis, grožio procedūrų dėka jos lūpos tapo gerokai putlesnės ir net šiek tiek pakito jos veido bruožai. Šį trečiadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ 38-erių Agnė neslepia – jos amžiaus jau yra toks, kai reikia stabdyti senėjimo procesus.

Agnė Jagelavičiūtė

„Esu perėjusi į tą kategoriją, kai nebenaudoju bet kokios kosmetikos, jau turiu stabdyti senėjimo procesą. Negaliu pasakyti, kad labai rūpinuosi savo grožiu, bet man patinka būti gražiai, nors tai nėra pagrindinė mano vertybė. Turiu daug kitų stipresnių savybių negu kad grožis”, – papasakos Agnė.

Naujos mados žurnalo vyr. redaktorės pareigos Agnę privers dar rečiau būti namuose. „Sulaukiu komentarų, kad tokios karjeristės kaip aš – bjaurios bobos. Bet aš kasdien gaminu valgyti, šiuo metu net neturiu namų tvarkytojos – savo namus prižiūriu pati.

Agnė Jagelavičiūtė

Meluočiau, jeigu sakyčiau, kad mano vyras visiškai neprisideda prie buities, man atrodo, mes esame šiuolaikinė pora, kur visi darbai yra pasidalinami – nėra tokių, kad vyras – mamutą, o žmona plauna indus. Mano vyras su malonumu išplauna indus, o aš kartais uždirbu labai daug pinigų”, – šypsosi Agnė.

Skaitykite daugiau