Agnė Jagelavičiūtė po konflikto su kaimynu sulaukė policijos sprendimo

Agnė Jagelavičiūtė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-06-21 17:21
AA

Birželio 11-ąją plačiai nuaidėjusį žurnalo „L'Officiel Lithuania“ vyr. redaktorės Agnės Jagelavičiūtės (40) ir jos kaimyno konfliktą tyręs Vilniaus m. VPK 3-iojo policijos komisariatas nusprendė nepradėti ikiteisminio tyrimo. Tai reiškia, kad baudžiamosios atsakomybės A.Jagelavičiūtė išvengs.

Birželio 10-ąją įvykęs A.Jagelavičiūtės ir jos kaimyno konfliktas į viešumą pateko birželio 11 dieną. Vaizdo įraše buvo matyti, kaip stilistė laiptinėje prie kaimyno buto durų plūdo jį keiksmais. Kaimynas teigė, kad Agnė markeriu išpaišė ir jo buto duris, palikdama ant jų necenzūrinį žodį.

Nors tokį elgesį būtų galima traktuoti kaip svetimo turto gadinimą, dėl kurio galėtų būti iškelta baudžiamoji byla, portalas alfa.lt praneša, kad stilistė nebus patraukta baudžiamojon atsakomybėn.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnysis specialistas Tomas Bražėnas minėtam portalui patikino, kad buvo priimtas sprendimas nepradėti ikiteisminio tyrimo, kurio baigtis dažniausiai būna baudžiamoji byla.

Pasak T.Bražėno, į konfliktą su kaimynu įsivėlusiai A.Jagelavičiūtei bus iškelta administracinio nusižengimo byla, jei tam pritars ir prokurorai.

Agne Jagelavičiūtė / „Mark&Migle“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad birželio 11-ąją portalas lrytas.lt paskelbė informaciją, jog tarp Agnės Jagelavičiūtės ir jos kaimyno tvyro nesantaika ir ilgamečiai konfliktai. Žinomos moters kaimynas redakcijai pranešė apie naujausią – birželio 10-ąją – įvykusį konfliktą, kurį jis užfiksavo vaizdo įraše. 

Pateiktoje vaizdinėje medžiagoje matyti, kaip socialinių tinklų žvaigždė laiptinėje prie kaimyno buto durų plūdo jį keiksmais, elgėsi neadekvačiai. Šalia A.Jagelavičiūtės buvusi jos asistentė bandė moterį raminti ir vestis į šoną, tačiau Agnė nenurimo. Kaimynas teigė, kad Agnė markeriu aprašinėjo jo buto duris.

Pasak A.Jagelavičiūtės kaimyno, tai ne pirmas kartas, kai tenka konfliktuoti su žinoma stiliste. Jo teigimu, per visą 5 metų kaimynystės laikotarpį policijai pateikta 12 pareiškimų.

Dėl pastarojo konflikto, įvykusio birželio 10-ąją, A.Jagelavičiūtės kaimynas buvo pakviestas į  3-iąjį policijos komisariatą duoti parodymų. Visgi žurnalo redaktorę nufilmavęs ir prie jos durų šiukšles palikęs kaimynas pats sulaukė baudos – už šiukšlinimą jam teko sumokėti 10 eurų.

Agnė Jagelavičiūtė / Gretos Skaraitienės nuotr.

Nors po skandalo A.Jagelavičiūtė kelioms dienoms atsitvėrė tylos siena, birželio 14-ąją savo poziciją išsakė ir ji. Moteris taip pat prisipažino kreipusis pagalbos į psichiatrijos kliniką dėl nervinio išsekimo.