Agnė Kulitaitė apie subtilią grožio procedūrą: „Tai buvo geriausia mano investicija“

Agnė Kulitaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Žiemą nepageidaujami plaukeliai „saugiai slepiasi“ po šiltais drabužiais, tačiau paplūdimyje tikrai gali sugadinti nuotaiką. Su šia problema daugybę metų susidurdavo ir socialinių tinklų žvaigždė Agnė Kulitaitė.

Estetinės medicinos ir plastinės chirurgijos klinikoje „Perfectus Clinica“ atlikusi plaukelių šalinimo procedūrų kursą „Soprano Ice“ lazeriu mergina neslepia: „Jei būčiau žinojusi, kaip man tai palengvins gyvenimą, nebūčiau šitiek delsusi.“

Agnė pasakoja apie savo kelią kovoje su nepageidaujamais plaukeliais.

Ar ilgai svarstei apie nepageidaujamų plaukelių šalinimą lazeriu?

Labai ilgai. Turiu jautrią odą ir daugelį metų erzindavo plaukeliai bikinio srityje ar ant kojų. Tai ypač vargindavo vasarą: nuolatos jaudindavausi, kad per maudymosi kostiumėlio kraštelį matysis koks nors „nenugalėtas“ plaukas. Kadangi anksčiau šias zonas depiliuodavau vašku ar skusdavau, atsirasdavo bėrimų bei įaugusių plaukelių, kas keldavo didelį diskomfortą.

Nors apie plaukelių šalinimą lazeriu svajojau daug metų, vis delsiau. Kai pirmąkart sužinojau apie tokią galimybę, šios procedūros mano tuometinei studentiškai kišenei buvo „kosmiškai“ brangios. O štai prieš keletą metų, kai tam pagaliau ryžausi, konkurencija rinkoje jau buvo šiek tiek „apraminusi“ kainas, dabar ši procedūra, manau, prieinama daugeliui.

Agnė Kulitaitė / „Perfectus Clinica“ nuotr.

Pasakysiu atvirai: matydama rezultatą šiandien galiu prisipažinti, kad dėl nepageidaujamų plaukelių labai kompleksuodavau ir vargdavau juos savarankiškai šalindama. Jei būčiau žinojusi, kaip lazerinė epiliacija palengvins mano gyvenimą, būčiau gerokai anksčiau nepagailėjusi mokėti tų „kosminių“ sumų. Turbūt iš visų grožio procedūrų lazerinė epiliacija man – pati geriausia investicija.

Ar prieš procedūrą turėjai kokių nors ne visai realybę atitinkančių nuogąstavimų?

Buvau girdėjusi, kad po gydomųjų lazerio procedūrų odą reikia akylai saugoti nuo saulės spindulių, tepti apsauginiais kremais ir t. t., kad padidėja odos jautrumas ar pigmentinių dėmių rizika. Ir tai turbūt gąsdino labiausiai.

Kitas niuansas – skausmas. Tačiau galiu tvirtai pasakyti, kad net ir visą lazerio procedūrų kursą sudėjus kartu, skausmingumu tai neprilygsta depiliacijai vašku. Tad nuogąstavimai buvo nepagrįsti. O ir pigmentinių dėmių visus šiuos pusantrų metų, kol dariausi plaukelių šalinimo lazeriu procedūras, neatsirado.

Agnė Kulitaitė / „Perfectus Clinica“ nuotr.

Kodėl pasirinkai būtent šio tipo lazerį? Kuo ši sistema pranašesnė už kitas?

„Perfectus clinica“ klinikos specialistai šį lazerį apibūdino kaip geriausiai tinkantį mano odai. „Soprano Ice“ yra viena pažangiausių plaukų šalinimo sistemų, apjungianti kelias lazerių bangas ir technologijas, o tai leidžia efektyviai ir saugiai atlikti lazerines epiliacijas visų tipų odai.

Remiantis klinikiniais tyrimais, tai saugiausias lazerinės epiliacijos metodas visiems odos tipams. Taip pat jis panaikina ne tik tamsius, tačiau ir šviesesnio pigmento plaukelius. O dėl šaldomojo efekto antgalio procedūra tampa beveik neskausminga. Nėra jokio streso!

Papasakok, kaip atrodo plaukelių šalinimo lazeriu procedūra?

Į procedūrą reikėjo ateiti ką tik nuskustais plaukeliais tose zonose, kuriose jie bus šalinami lazeriu. Jei epiliuojama bikinio zona, tuomet tenka kojas sudėti į lotoso pozą, kad aparatu būtų patogu pasiekti visus plaukelius. Epiliuojant kitas zonas tiesiog patogiai gulite. Prieš procedūrą būtina užsidėti apsauginius akinius.

Po procedūros oda būna šiek tiek paraudusi. Šioje klinikoje dirba profesionalus ir dėmesingas personalas, suteikiama išsami informacija, kaip elgtis po procedūrų, pavyzdžiui, kurį laiką vengti lankymosi soliariume ar kaitinimosi saulėje.

Kiek procedūrų tau prireikė, kol pamatei pirmuosius rezultatus?

Po pirmosios procedūros su specialiste juokavome, kad mano bikini zona labai gruziniška. Tad iškart buvau perspėta nesitikėti, kad būsiu „plikutė“ jau po pirmos ar antros procedūros – teks padirbėti ilgiau. Tad šioje zonoje ryškesnius pokyčius pastebėjau gal po trečios procedūros. O štai kojos lazeriui „pasidavė“ labai greitai, rezultatai buvo matyti jau po pirmojo apsilankymo.

Agnė Kulitaitė atlieka procedūras klinikoje „Perfectus Clinica“ (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau