Agnei Jagelavičiūtei tiesioginiame TV eteryje buvo nuskusta galva

Agnė Jagelavičiūtė / Luko Balandžio nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė / Luko Balandžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-05-02 23:37
AA

BTV organizuojamą „Raudonos nosies dieną“ ketvirtadienį vainikavo paramos koncertas, kuris tapo tikru iššūkiu Agnei Jagelavičiūtei. Stilistė ryžosi drastiškiems išvaizdos pokyčiams dėl kilnaus tikslo.

A.Jagelavičiūtė pasekė britų atlikėjos Jessie J pėdomis, kuri išpuoselėtus juodus plaukus paaukojo „Comic relief“ rengiamai ir tiesiogiai per BBC transliuojamai „Raudonos nosies dienai“. Agnė taip pat dėl kilnaus tikslo, ragindama aukoti BTV žiūrovus po 2 arba 5 litus likimo nuskriaustiesiems, ryžosi nusiskusti galvą plikai.

Agnė Jagelavičiūtė ryžosi nusiskusti galvą / Luko Balandžio nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė ryžosi nusiskusti galvą / Luko Balandžio nuotr.

„Šio renginio formatas buvo šiek tiek ekstremalus, o aš visada pasirašau tokioms geroms aferoms. Aš paprastai žiūriu į visokius įvaizdžio pasikeitimus ir jokios dramos, kad reikia atsisveikinti su plaukais, nematau. Norėjau padaryti kažką tokio, kas tikrai būtų reikšminga. Labai lengva yra kalbėti ir pamalti liežuviu, kad yra gerai padėti kietiems, o padaryti – retas ryžtasi. Savo pavyzdžiu noriu parodyti, kad yra labai svarbu imtis veiksmų ir tai nereikalauja didžiulių išlaidų. Linksmu renginiu skatinome žmones aukoti vargstantiems, tad jei galiu tai padaryti, tai kodėl gi ne?“ – portalui Žmonės.lt apie idėją nusiskusti galvą plikai kalbėjo stilistė.

Laidos metu žiūrovų paaukotai pinigų sumai perkopus 239 tūkst. litų ribą, A.Jagelavičiūtė sėdo ant kėdės ir, patikėjusi savo galvą profesionaliai kirpėjai, pasiryžo atsisveikinti su savo baltų plaukų šukuosena.

„Jūs vis dar galite aukoti. Prašau, aukokite“, – ragino Agnė, kol plaukų stilistė be gailesčio darbavosi mašinėle. „Pirmą kartą netekau žado“, – pamačius save veidrodyje ištarė Agnė. Tačiau renginio vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė vis gyrė Agnę už drąsą ir juokavo, kad, nors ir be žado, ji savo žavesio neprarado.

Kaip jūs vertinate naująją Agnės šukuoseną? Rašykite komentaruose!

Iš viso, vakaro metu, buvo surinkta apie 245 tūkst. litų, o dar dvi savaites Lietuvos gyventojai galės aukoti ir padėti nelaimės ištiktiems vaikams.  Padėti galite numeriais – 1416 – auka 2 litai,  1419 – auka 5 litai.

Agnės Jagelavičiūtės galva „Raudonos nosies dienos“ koncerte buvo nuskusta plikai (19 nuotr.)
+13
Agnė Jagelavičiūtė ryžosi nusiskusti galvą / Luko Balandžio nuotr.
„Raudonos nosies dieną“ vainikavo paramos koncertas (105 nuotr.)
+99