Agnei Kuzmickaitei – garsios mados kritikės komplimentai

Agnė Kuzmickaitė ir Cristina Marozzi
Agnė Kuzmickaitė ir Cristina Marozzi
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-05 13:33
AA

„Vienintelis gaivaus oro gūsis“, — taip prestižinio Milano mados ir dizaino instituto „Istituto Marangoni“ vadovė ir dizaino kritikė Cristina Marozzi įvertino dizainerės Agnės Kuzmickaitės kūrybą. Naujausią lietuvės kolekciją ji išvydo kovo mėnesį Milane vykusioje parodoje „Pitti Super“.

Programoje „MORE DASH Eye on the East“ dalyvavo tik kruopščiai Kijevo mados savaitės organizatorių atrinkti perspektyviausi mados dizaineriai iš Rytų Europos: mados namai „Anouki“ ir „Tamar“ iš Gruzijos, dizaineris Jiri Kalfar iš Čekijos, dizainerė Naya Rea, kūrėjai „Scenarium Outwear“ iš Rusijos, Ukrainos atstovai Elena Burba, „FLOW the Label“, „Gibsh“, „Tatman“ ir vienintelė dizainerė iš Lietuvos Agnė Kuzmickaitė.

Parodoje per Milano mados savaitę apsilankiusi C.Marozzi savo įspūdžiais pasidalijo instituto tinklaraštyje. Atskirame įraše mados kritikė iš daugybės dizainerių išskyrė A.Kuzmickaitės kūrybą, skirtą šuolaikinėms moterims. Jai Milano mados akimi vadinama italė negailėjo pagyrų.

Ilgametė legendinio italų madų žurnalo „MODO“ redaktorė, dizaino parodų kuratorė C.Marozzi žavėjosi trimatėmis skulptūriškomis striukėmis iš įvairaus dydžio putlių drugelių, primenančių gležnus žiedlapius. Taip pat — tiesaus kirpimo suknelėmis, dekoruotomis juodo aksomo bei fluorecencinių spalvų grafičius primenančiomis detalėmis.

„Jos megztukai ryškių spalvų akcentais dera prie pūstų sijonų iš daugiasluoksnio visų vaivorykštės atspalvių tiulio“, — rašė autoritetinga mados kritikė, daugybės knygų apie dizainą bei autorė, išsamiai aprašiusi prancūzų dizainerio Philippe’o Starcko bei vokiečių kūrėjo Konstantino Grcico kūrybą. Šiuo metu C.Marozzi bendradarbiauja su leidykla „RIzzoli“.

Tinklaraštyje C.Marozzi pasidalijo ir A.Kuzmickaitės kolekcijos pristatymo nuotraukomis.

Agnės Kuzmickaitės kolekcija (166 nuotr.)
+160