A.Kuzmickaitė sulaukė pripažinimo Portugalijoje: jos drabužiai – „Vogue“ puslapiuose

Dizainerė Agnė Kuzmickaitė (dešinėje) ir jos modelis / Asmeninio archyvo nuotr.
Dizainerė Agnė Kuzmickaitė (dešinėje) ir jos modelis / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-12-16 13:27
AA

Lietuvos drabužių dizainerės Agnės Kuzmickaitės kurti drabužiai papuošė portugališkojo „Vogue“ puslapius.

Nors mados industrijos pandemija ir karantinas taip pat neaplenkė, Agnei Kuzmickaitei 2020-ieji buvo darbingi – pavasarį ir rudenį savo naujasias kolekcijas dizainerė pristatė pagrindinėje, bene svarbiausio pasaulio mados renginio, Londono mados savaitės programoje bei surengė grandiozinį pristatymą Vilniuje. Na, o metus vainikuoja dar vienas neeilinis įvykis – žinoma bei ypač geidžiama manekenė Aweng Chuo Portugalijos „Vogue“ žurnalo fotosesijai pozavo vilkėdama A.Kuzmickaitės juodą, baltais drugeliais margintą kombinezoną bei kepurėlę.

Apie tai, kad „Vogue“ žurnale bus publikuojama nuotrauka su jos kurtu drabužiu, Agnė sužinojo netikėtai, iš agentės Londone, kuri ir atsiuntė straipsnio išklotines, o kad ši puiki naujiena tikrai tiesa žinoma moteris įsitikino gavusi žurnalą į savo pašto dėžutę.

 

Dizainerė atvirauja, kad po kolekcijų pristatymų dažnai susilaukia klausimų ar apsimokėjo rengti brangų šou ir sako, kad tai sunkiai pamatuojama nauda:

„Dirbu nuosekliai, kryptingai, kuriu kostiumus spektakliams, rengiu kolaboracijas su partneriais, daugelis šių projektų tampa ilgalaikėmis draugystėmis, na ir, žinoma, kasmet surengiu kolekcijų pristatymus ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniuose mados renginiuose bei mados savaitėse. Malonu, kad darbą įvertina ir klientai, ir tarptautinė mados bendruomenė. Sužinojusi apie publikaciją „Vogue“, aišku, labai apsidžiaugiau – man tai tikrai daug reiškia. Matyti savo drabužius ir savo pavardę tarp garsiausių pasaulio dizainerių mados biblija tituluojamame žurnale „Vogue“ man yra didelis pasiekimas ir įvertinimas“, – džiaugėsi drabužių dizainerė A.Kuzmickaitė.

8-osios Agnės Kuzmickaitės prêt-à-porter kolekcijos pristatymas (55 nuotr.)
+49