Agnės Kuzmickaitės užrašinės pristatyme visus prajuokino Sauliaus Prūsaičio pokštas

Agnės Kuzmickaitės užrašinės pristatymas/ Gretos Skaraitienės nuotr.
Agnės Kuzmickaitės užrašinės pristatymas/ Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-02-12 13:25
AA

Vasario 12 dieną dizainerė Agnė Kuzmickaitė artimų draugų rate pristatė savo užrašinę. Žmoną sveikino vyras Saulius Prūsaitis, tačiau Agnė, tardama sveikinimo kalbą, šiek tiek jaudinosi. Į jos užrašinę sugulė ir pačios įdomiausios dizainerės mintys, tad galima sakyti, kad moteris pravėrė savo širdies duris.

„Aš mėgstu plėsti savo kūrybos ribas, man tai visuomet įdomu, o užrašinės sukūrimas tapo tam tikru iššūkiu. Dėkoju, leidyklai „BALTO leidybos namai“ už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą. Norėjau plėsti savo kūrybos lauką, išeiti iš drabužių mados ribų.“ – per savo užrašų knygelės pristatymą kalbėjo A. Kuzmickaitė.

Naujoje užrašinėje sugulė ir gražiausios Agnės mintys, kurias inspiravo kasdienės gyvenimo situacijos. 

„Labai patogu daug dalykų užsirašyti telefone, bet kita vertus, svarbius dalykus aš mėgstu užfiksuoti popieriuje. Telefonas – daugiau darbo priemonė, o kai norisi susikaupimo, man pasitarnauja užrašų knygutė.“ – tikino autorė.

„Noriu dar pridėti, kad telefonu laužo neuždegsi“, – įsiterpė pristatyme dalyvavęs Saulius Prūsaitis.


Agnės Kuzmickaitės užrašinės pristatymas/ Gretos Skaraitienės nuotr.

Toks Agnės vyro pokštas akimirksniu prajuokino svečius.

Garsus Lietuvos muzikantas pasakojo, kad jo užrašinė iki šiol buvo A4 formato lapų krūva.

„Iš pakuotės išsiėmu vieną kitą lapą ir ten užrašau, ką man reikia. Iš dalies tai tam tikra užrašinė, tik neįpakuota, nesulenkta. Tačiau dabar gavau naują ir būtinai ja pasinaudosiu.“ – sakė Saulius.

Savo žmoną palaikantis kiekviename žinsnyje vyras Agnės užrašinę prieš pristatymą vartė net keletą kartų.

„Kai kurias ten užrašytas mintis jau esu girdėjęs, kitos – nustebino. Na, juk būtų neįdomu, jei viską žinočiau.“ – šypsojosi Saulius.

Drugeliais puošta Agnės Kuzmickaitės minčių užrašinė – tai stilingas aksesuaras. Kruopščiai atrinktos išskirtinės kokybės įrišimo medžiagos kaskart džiugins užrašinės savininkę, o dizainerės stiliaus patarimai bei mintys apie moterų galią suteiks kasdienybei daugiau prasmės ir spalvų. 

Agnės Kuzmickaitės užrašinės pristatymas (34 nuotr.)
+28