Agresijos nevaldantis vyras sėja baimę: kaimynai miega su kirviais prie lovos

Stop kadras iš laidos „TV Pagalba“ / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Biržuose siautėja padegėjas. „Iš baimės naktį verkiantys vaikai, siaubo sukaustyti suaugusieji, bijantys net sumerkti akis, prie durų sudėtas ginklų arsenalas. Nors tai skamba kaip iš siaubo filmo scenarijaus, tačiau tai realybė iš Lietuvos. Taip gyvena vienos Biržų gatvės gyventojai“, – pasakoja „TV pagalbos“ narė Rūta Filejeva, į kurią pagalbos kreipėsi ramybės neturinčios kaimynės.

„Prieš kelis mėnesius sudegė statiniai mūsų daugiabučio kieme. Mes neabejojame, kad tai buvo padegimas. Įtariame vieną žmogų, buvusį kaimyną“, – pasakojo moterys.

Padegimu kaimynės įtaria Mantą, vyrą, kuris pusę savo gyvenimo praleido įkalinimo įstaigose. Jis konfliktiškas, nevengiantis taurelės, nedirbantis, aplinkiniai jo bijo. Taip vyrą apibūdina aplinkiniai.

TV3 laidos „TV pagalba“ narė Rūta atvira – situacija sudėtinga. Pagalbos prašančios moterys nejuokais įbaugintos, miegoti eina prie lovos pasidėjusios kirvį. „Žmonės bijo ne tik dėl savo sveikatos, bet ir dėl gyvybės. Padegimais įtariamas vyras esą nuolat daužo žmonių langus ir grasina mirtimi. Negana to, vos prieš kelias dienas vėl buvo bandyta padegti sandėliuką“, – pasakojo Rūta.

Išgirdusi kaimynių pasakojimą, Rūta nutarė aplankyti Mantą. „Aš esu grįžęs iš įkalinimo įstaigos, todėl dabar mane visi nori pasodinti. Aš esu nekaltas“, – gynėsi įtariamasis.

Akis į akį su įtariamuoju susidūrusios kaimynės pažėrė daugybę kaltinimų Mantui. Tačiau su išgėrusiu vyru susikalbėti sudėtinga – jis elgėsi neadekvačiai.

„Jis rėkė, keikėsi, elgėsi agresyviai. Net mane suėmė siaubas. Bandžiau su juo gražiuoju pasikalbėti, bet to padaryti buvo neįmanoma“, – sakė Rūta.

Pačiame aršaus pokalbio įkarštyje, įtampos neatlaikęs Mantas ėmė grasinti tiesiog į filmavimo kamerą. „Šiąnakt jums bus neramu, pamatysit“, – rėkė jis. Galiausiai vyro elgesys tapo agresyvus ir nevaldomas, jis sukėlė pavojų aplinkiniams bei sau.

„Nuraminti įsisiautėjusio Manto buvau priversta iškviesti policiją ir greitąją. Aš nebuvau mačiusi tokio įniršusio vyro. Aš pati pasijutau saugi tik tada, kai atvažiavo du policijos ekipažai bei medikai“, – pasakojo Rūta.

Biržus gąsdinančio vyro tramdymo istorija – jau šiandien laidoje „TV pagalba“ 16.30 val. per TV3.

Skaitykite daugiau